Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek megbarátkozni a melegek...

Kezdek megbarátkozni a melegekkel,tegnap olvasgattam a homosexxuális kategoriba még egy kettöt jofejnek is tartottam,teljesen homofob voltam,szivesen beszélgetnénék egy meleggel.Van itt olyan?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Rájöttél, hogy ők is emberek? Képzeld el, a zsidóknak sincsenek szarvaik meg agyaruk.
2021. okt. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak olyan melegek irjanak ha kérhetem aki veszi valamibe a nőket mert sokak szerintem semmibe veszik öket,nekem fontos h vlamilyen szinten tudjak anökröl beszélni legalább a tulajdonságaikről
2021. okt. 8. 06:36
 3/8 A kérdező kommentje:
1es képzeld a zsídok magauk alkudtak meg egy sivatagi szellemel(Sátán)Aki vezeti öket úgy,hogy én nem hiszem el h nincs szarvuk😂Ök maguk a sátán.Az én szából nem hangozhat rasszistán mivel fél cigány vagyok
2021. okt. 8. 06:40
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy (fél)cigány vagy, még lehetsz rasszista (is).
2021. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wtf
2021. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tolmácsot!
2021. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen válaszokat olvastál, amitől kezdesz megbarátkozni velünk? Gyakran írok oda melegként.
2021. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

A szexualitás nem függ össze a személyiséggel. :))

Örülök, hogy te is a normalitás útjára lépsz.


Írj ha gondolod.

2021. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!