Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tèged is sèrtene vagy csak...

Tèged is sèrtene vagy csak tùlgondolom?

Figyelt kérdés

Úgy èrzem a párom túl nagy figyelmet fordít nőkre ès ez nagyon rossz èrzèssel tölt el.


Ha làt egy nőt, aki számára szokatlan munkát vègez, mindig rácsodálkozik ès szòvá teszi. Főleg ha motorbiciklin làt egy nőt, mert ő is motoros ès nèha szoktunk menni együtt, de èn mèg nem jutottam odáig, hogy vezessem ès nem is biztos, hogy akarom.

Ha lát egy nőt motorozni mindig megnèzi ès mondja hogy "nèzd, azt egy nő vezette! Ez is egy hölgy volt!"


Bennem meg az zajlik le, hogy okè, ès?! Ma már mindenki csinál mindenfélét, miért ilyen nagy dolog neki, mièrt szàll el ezektől?

Mikor szòvá tettem azt mondta,mert neki nagy dolog hogy nő tudja vezetni, amikor mèg autòt sem kèpesek sokan.


Bennem olyan èrzèst kelt, hogy annyira felnèz rájuk, figyelmet szentel nekik, csak mert nőből vannak... Ès olyan dolog miatt amit èn pl mèg nem tudok. Egyèbkènt èn is szoktam nem èpp nőies dolgokat csinálni,mivel faluban nőttem fel ès sokszor fàt cipeltem egèsz nap vagy a mezőn dolgoztam, traktort vezettem...ezekre mièrt nincs ilyen reakciòja?


Mondtam neki majd èn is így fogok rajongani az olyan fèrfiakèrt akik jòl főznek,vagy fodrászkodnak, hogy fèrfi lètükre milyen jòk benne...holott ő elvan veszve a konyhàban. Azt mondta neki nem esne rosszul, ès persze nem èrt meg.


Nekem meg olyan èrzèsem van emiatt, hogy nem vagyok elèg jò ès nem rám néz fel hanem idegen nőkre.


2021. okt. 11. 10:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt nèha dicsèr engem is, ugy èrzem szeret es együtt tervezzük a jövőnket...de ez nekem önbizalom rombolò ès legszívesebben azt mondanàm menjen keressen egy olyan lànyt, ha ennyire hátast dob tőlük.
2021. okt. 11. 10:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt ma már egyszer olvastam, ott válaszokat is kaptál rá. 🤔
2021. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Haat a motoros csajok sztem mindenkinek bejonnek. Vagany, vad, belevalo... meg szexi egy jo csaj a motoron. Ha meg o is szeret motorozni akkor vegkepp 🤷‍♂️ En testepitek ezer eve, ha latok egy szep lanyt aki kemenyen edz enis megcsodalom h ez igen.. de a bnom nem edz pl.. megse cserelnem le egy fitnessmodellre mert ot szeretem.. ha ezen kivul figyelmes meg kimutatja h szeret akk sztem nincs gond 🤷‍♂️
2021. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy téged próbál vele motiválni, hátha megjön a kedved a motor vezetéshez.

Lehet, hogy simán tényleg imponál neki, ha egy nő vezet.


Ha olyan dologban mondogatná, amiben soha életben nem fogok jól teljesíteni, lehet, hogy kicsit bántana a dolog, de a másik oldala meg az, hogy értelmes partnerrel ezt meg lehetne beszélni. Ha te mondod neki, hogy téged bánt a dolog, de nem hagyja abba, akkor nem érdekli, hogy téged bánt. Ezen kellene elgondolkoznod.

2021. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.


Lehet azert is sert annyira a dolog,mert en nem tervezek vezetni, nem vonz annyira, ellenben csomo mas dolgot csinalok ami nem megszokott noi munka megis ugy latom o csak erre buszke es nez fel. Olyan mintha en nem lennek olyan no akire ennyire felnez.


En pl imadok fotozni es hobbibol mikor engedte az idom jartam esemenyekre, paromat pedig hidegen hagyta az egesz. Ha elkezdtem volna aradozni a fotos ferfiakrol biztosan neki is rosszul esett volna, de nem vallja be es nem ert meg.


Az este tortent ez a beszelgetes, akkor mergemben hozza vagtam,hogy keressen egy olyat maganak, megsertodott es azota mèg nem beszeltunk.

De ugy maskepp erzem, hogy szeret, velem akar elni de a noi buszkesegem nem birja ezt elfogadni, a paromnak en akarok lenni a legjobb, legalabb tole erezni azt hogy jo vagyok. Mas mikor elismersz egy zeneszt, festot a tehetsege miatt,nemtol fuggetlenul..de o csupan azert mert no nemuek es ezert zavar.

2021. okt. 11. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én párom is mindig rácsodálkozik egy-egy motoros csajszira, vagy villamosvezetőre, autóbusz-vezetőre. De én ebben nem látok semmi kivetnivalót. Én is simán elismerem az ilyen nőket, számomra is valahogy többek nálunk, akik nem tudnak pl buszt vezetni.
2021. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én exem is ezt csinálta. A szakításunk előtt már elég komoly szinten űzte, végül oda lyukadtunk ki amitől te is tartasz, megkaptam nyíltan hogy miért nem vagyok olyan mint ők?

Pedig én is csináltam klassz dolgokat, pl. én is hordtam fát, hobbim is volt: táncoltam, még neki is! Le se szarta. Csak azt nem tudom, hogy akkor mi a francért nálam kezdeményezett!

Nem, nem tisztelt egy percig sem. És utálom magam amiért hagytam hogy 3 évig átverjen, hogy ő aztán mennyire szeret. Nem szeretett, azt szerette hogy végre van egy "nője". Mert előttem nem kellett senkinek se.

2021. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túlgondolod. Nekem úgy jön le, hogy kisebbségi komplexusod van. Mi van akkor, ha vagánynak tartja a nőket, akik motoroznak? Neked nem kell senkihez hasonlítani, nem kell senkit utánozni, úgy vagy jó, ahogy vagy. Ha úgy érzed, hogy nem szentel elég figyelmet neked a párod, vagy mások után sóvárog, akkor nem kell küszködni, meg feszengeni, hanem tovább kell lépni. Keress olyat, aki mellett jól érzed magad.

Az meg, hogy akkor neked is tetszeni fognak az olyan pasik, akik jól főznek...nevetséges, de most komolyan, ne már!

2021. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én falun nőttem fel, de nem tudok traktort vezetni, pedig apám, sőt a család férfi tagjainak háromnegyede traktoros volt. Ha én meglátnálak téged traktoron tárcsázás közben, ott helyben elvennélek feleségül a szántóföld közepén, pedig nem is ismerlek! :) Persze csak ha nem zavar, hogy jól főzök és óvóbácsi vagyok. (Nem kamu, tényleg az vagyok.)

Hát ennyit a nemi szerepekről. Én nem venném/nem veszem magamra ezeket. Az emberek jelentős része még mindig "megnézi", érdeklődéssel tekint rá, ha egy nőnek férfias vagy egy férfinak nőies foglalkozása vagy hobbija van. Pedig ma már ez nem ritkaság. De mégis valahogy "különleges". Más, mint a megszokott többség. De én ebbe nem látnék bele többet a helyedben. Nem az adott csajokért van oda a párod konkrétan, nem rájuk néz fel, hanem ez a rajongás annak szól, amit csinálnak. Vagányak az ilyen csajok (is). Egyáltalán nem kell ezt magadra venni. Sőt, lehet hogy egy őrült, kiszámíthatatlan motoros bigével ki sem jönne olyan jól, mint veled, mert benned pont a megbízhatóságot, a tervezhetőséget, a kedvességet, a pár/családközpontúságot szereti. :)

Amúgy meghallgatnám a másik felet is, a párod véleményét. Szerintem ő is azt mondaná, hogy csak túlgondolod és ez ilyen "kisfiús, gyermeki rajongás" inkább, mint valódi, féltékenységre okot adó csodálat. Ez olyan, mint amikor a csajok oda vannak a tipikus vagány rosszfiúkért, de azért mégsem biztos, hogy kellene nekik kapcsolatra.

2021. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Furcsa fétis. Nekem legfeljebb akkor tünne fel egy motoros nő, ha volna annyi agya, hogy elektromos motorral közlekedjen, valami elavult zajos, környezetszennyező hulladék helyett.
2021. okt. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!