Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik, hogy emiatt nincsen...

Létezik, hogy emiatt nincsen semmilyen érzésem? Mi lehet ennek a betegségnek a neve?

Figyelt kérdés

Régen voltak, sőt nagyon érzékeny, érzelgős típus voltam. Bármin elsírtam magam.

Nagyon szerettem a családom, féltem az elvesztésüktől.

Többször voltam szerelmes, éltem kiegyensúlyozott szeretetben gazdag kapcsolatban. Szerettem a szexet. Szerettem volna gyereket, lakodalmat.

Volt félelem érzetem. Voltak vágyaim. Éreztem. Voltam érzelmeim.



Összesodort az élet egy pszichopatával. (valóban az volt, nem trendi kifejezésként használom) teljesen az uralma alá kerültem. Olyan szinten, hogy ha csettintett egyet hajnali egykor, hogy szökjek el otthonról, én elszöktem. Ha csettintett egyet, akkor ki kellett análisan elégítsem hajnali 2 kor. Oral szexre kényszerített, úgy hogy nem volt rendesen neki kitörölve nagy WC után. Teljesen az uralma ala tett. 14 évvel volt nálam idősebb, nős, gyerekes. Akkor lett vége mikor kiderült, hogy mellettem terhes lett a felesége és még vannak szeretői,egy nemibetegséget is elkaptam. Rendőrségi ügyei voltak. A kocsijaban 2 hetes penészes uborkas zsemle. Alkoholista volt. Mindenkit össze vissza manipulált. Engem megakart ölni,megakart folytani, el is kapott az utcán. Elfen liedot kellett vele nézzek. Azt akarta költözzek be a felesége mellé valahogy.



4 hónapig tartott ez a remalom nagyon nagyon kivagyok lelkileg. Csak ülök magamele és bámulok. 2 hónapja vége, meg néha zaklat, de nagyon nem vagyok jól. Egyszerűen nincsen SEMMILYEN érzésem. Sem jó sem rossz. Nem érzek semmit. Szenvedek, de konkrétan már rá sem haragszok. Jelenleg úgy érzem kiölte belőlem az össze érzést. Létezik ilyen? Nem szeretek senkit, nem kötődök senkihez, nincs félelem érzetem, nem tudok sírni, semmit de semmit nem érzekelek.....


Mielőtt megismertem voltak érzéseim. A kapcsolat közben, és a kapcsolat után eszméltem fel, hogy egyáltalán nem érzek semmit. Van ilyen, hogy trauma hatására az embernek kikapcsolnak az érzései?


2021. okt. 11. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is egy szakítás után történt ez, egyszerű érzelmi kiégés, egyébként ennek már 3 éve de nem javultam semmit...szerintem ez után sem változik meg a helyzet. Már egyáltalán nem tudok sírni stb...
2021. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy ezt hogy hagytad xd
2021. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a baj az elfen lieddel?????
2021. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az az Elfen lied?
2021. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény, még olvasni is borzalmas, hogy ilyen valaki van.

Igen, valszeg emiatt léptél ki az érzelmek birodalmából. Fontos lenne ezzel az egésszel szembenézned egy szakember segítségével. Most érthető, hogy le vagy fagyva az egész miatt, de ha újra megtanulhatnád, hogy igen, van értelme ezek után is szembenézni az érzelmekkel, akkor sokkal jobb lenne.

Nagyon bátor vagy:)!

2021. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy kikapcsolnak az érzelmeid, másodfokú pszichopatának mondják.
2021. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a sima pszicjopatákkal ellentétben ők tudnak stresszelni. És sajnos sokkal nagyobb eséllyel követnek el gyilkosságot is.
2021. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!