Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csináljam hogy ne húzza...

Hogy csináljam hogy ne húzza le a hangulatom az, hogy nap mint nap szembesülök vele hogy mennyire mocskos a politika?

Figyelt kérdés
Teljesen kivonni magam nem tudom alóla, mert azért még is csak érdekel hogy mi történik az országba.
2021. okt. 12. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem épp hogy szórakoztató.
2021. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Irigylem a derüsséged. :D Szerintem végtelen nyomasztó
2021. okt. 12. 20:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Plussz még az a tudat, hogy ez a freakshow az én nem kevés adómból megy, amit lesápolnak rólam, erre van felhasználva, propagandára, gyűlöletkampányra. Legszívesebben semmi sorsközösséget nem vállalnék ezzel az országgal, amíg ilyen a helyzet, de még is csak itt a család, itt beszélik az anyanyelvem...
2021. okt. 12. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Eléggé kampanyidőszak van, én igyekszem ignorálni. Napi szinten már nem követem, de ha valami érdekel, és szembejön, elolvasom vagy rákeresek.
2021. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben semmi sorsközösséget nem vállalnék ezzel az országgal, amíg ilyen a helyzet, de még is csak itt a család, itt beszélik az anyanyelvem..."

Költözz akkor valamelyik velünk határos országba, ami neked közel van, akkor minden hétvégén hazamehetsz.


Én azt mondom, inkább menjen a show meg az adok-kapok, mint hogy egypártrendszer és kötelező "fogdbeaszád" legyen.

2021. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"egypártrendszer és kötelező "fogdbeaszád" legyen."


Gyakorlatilag 10+ éve az van...

2021. okt. 13. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Akkor miről van szó? Fent még arra panaszkodsz, hogy freakshow meg kampányok mennek...??

2021. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak tétjük nem nagyon van.


Egy pedofil nagykövet, egy drogos homogangbengező eu képviselő és egy drogos hajósorgiás képviselő után még mindig "A PÁRTOT" isteníti az ország egy tetemes része.

2021. okt. 13. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Jah, hát igen, ez szomorú. Én már belefásultam, emiatt nem idegesít. Tavasszal szavazok majd ellenük, de ezen túl nem reménykedek már. Inkább a költözés akkor..

2021. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!