Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyképűség ha saját festményt...

Nagyképűség ha saját festményt teszek ki a falra?

Figyelt kérdés
Néha megfestem amire vágyom a jövőben, általában tájképek, helyek ahová elmennék, vagy falusi ház kis domboldalon, ilyesmi. Jól esik ezekre ránézni mert akkor vizualizálom hogy egyszer egy olyan helyen fogok élni. Szerintetek nagyképűség saját képeket kiakasztani a falra?

2021. okt. 13. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A saját faladra azt teszel, amit akarsz, ezzel semmi gond nincs. Nem nagyképűség egyáltalán a kezed munkáját kirakni. Más falára való kitétel előtt viszont illik engedélyt kérni a tulajtól :)
2021. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy, önbizalmat ad, és persze, vizalizáció egy jövőkép elérése, hogyne, én pl a saját hanganyagomat szoktam hallgatni, meditáció stb..nekem a saját hangom tetszik, és nyugtat..ez nagyképűség szerinted?
2021. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna az??? Ha magadról aggatnál ki nagyméretű profi portré fotókat, az lenne, de ez nem az :D
2021. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem önarckép, akkor nem gáz, sőt, kifejezetten jó. Önarcképet inkább ne...
2021. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kicsit se én pl mindenhova saját magam teszem ki háttérképnek ,falra, nagyképű vagyok de legalább szeretem magam

tedd ki nyugodtan

2021. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!