Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Angliában látványosan több a...

Angliában látványosan több a túlsúlyos ember, mint nálunk?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen véleményt lehet olvasni, én még nem jártam kint, azért kérdezem. Ott is jellemzően az alacsonyabb társadalmi rétegben gyakoribb?

2021. okt. 13. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg túlsúlyos ember él Angliában! Én mikor kint voltam elszörnyülködve láttam azt a sok kövér embert. Főleg a nők, na azok nem túlzás, de legalább 200 kilósak. Egy hónap után fel is mondtam a munkám és hazajöttem, mert nem bírtam minden nap ilyen kövér emberek között élni. Kilógtam a sorból, pedig én is 130 kiló vagyok, de eltörpültem az angolok mellett.
2021. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én egyszer láttam egy doku filmet, hát csak eszméletlen dagadt ember volt benne.
2021. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Elég gyakoriak a kövér emberek Magyarországon, majd menj le egyszer a Balatonra. Statisztika alapján ugyanannyit eszünk mint az angolok: [link]
2021. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Több van, de azért nem látványos a különbség, mert Anglia sokkal nagyobb. Gondolj bele, London eleve egy 10 milliós város! Amúgy tipikusan az iparvárosokra jellemző proli rétegnél figyelhető meg a masszív túlsúly, a vidéki angolok jobban tartják magukat.
2021. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon donto kulonbseg van. Minden atmenet nelkul vannak elkepesztoen tulsulyos emberek, es ok az also osztalyok. Segelybol elok, es a munkasosztaly sotet resze. A szegenyseg mast jelent, olcso es nem egeszseges etelbol sajnos azert is zabalnak annyit, mert egy adag gyakorlatolag harom embernyi.

De. Aki nem dagadt, az viszont nagyon fitt, egeszseges, vekony es sportos alkatu. Az idoseket is beleertve.

Magyarorszagon a tulsuly nem ekkora, de sokkal szelesebb reteget erint.

2021. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!