Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek szeretnek beszélgetni szeretik társaságot de így sem találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Én is ilyen vagyok, úgy gondolom ez a magas elvárásaim miatt van😅 Annyira nem zavar, más dolgokra koncentrálok az életben.
2021. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
mert sokat beszél és nem mond semmit. A sok beszéld miatt nem képes figyelni a másikra... az a fontos állandóan amit ő pofázik.
2021. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem annyira egydimenziósak, hogy bárki megfeleljen, akivel beszélgetnek.


Számtalan barátom van, mindig is nyitott, közvetlen ember voltam. De nehezen találok párt. A barátaim csodálatos emberek, jó társaság, némelyik a szememben is vonzó. De ennél sokkal több tényezőn múlik nálam, hogy valakibe bele tudjak szeretni vagy épp össze akarjam vele kötni az életem (mert számomra a kapcsolat is ezt jelenti). Sokakkal már azt sem tudnám elképzelni, hogy barátokként, lakótársakként együtt éljünk. Számomra nagyon nagy harmónia kell a véleményekben, az értékrendben, tervekben és érdeklődésben ahhoz, hogy meggyőzzön arról, hogy mindenki más potenciális lehetőséget önként és boldogan elengedjek és iránta legyek elkötelezett.

2021. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
2-est lepontozzák, pedig nem feltétlenül azért alakul így mert az illető annyira istenkirálycsászár lenne aki nem egydimenziós.
2021. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy magamat nézem:


Hiába vagyok társasági ember. Igénylem a társaságot, de ez nem jelenti azt, hogy a társaság is igényel engem :D


Plusz hiába vagyok beszédes, nyitott, társasági, sajnos a külsőm ocsmány. Így barátkozásra azt látom nyitottak az emberek, de ha kapcsolatról van szó vagy a legkisebb vonzalom megnyilvánul akkor menekülnek a nők.


Ráadásul hajlamos vagyok sokat beszélni a semmiről is, ez sokaknak untató. Meg tudom érteni. És sajnos sokszor a sok beszéd miatt nem figyelek másokra.


de sok ilyen ismerősöm is van csak mondják és mondják és mondják. Mindenki mondja a magáét, mintha kötelező lenne egységnyi idő alatt a létező legtöbb információt átadni.

2021. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óriási a társasági igényük, ezért rá vannak görcsölve a társkeresésre, tapadnak, kapaszkodnak és ezt a másik fél érzi. Ha sokat beszélnek az csak hab a tortán, idegesítő is lehet.
2022. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!