Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl érzékeny vagyok?

Túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szinte mindenen el tudom pityeregni magam...,akkor is ha barátnőmmel vagy rokonokkal beszélgetek és eszembe jut bármi már meghatodok..baj ha ennyire ki mutatom az érzéseim az embereknek? Nem tudom vissza fogni,félek hogy gyengének látnak, de nem tudok mit tenni..
2021. okt. 17. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

"Ki milyen harang alatt született, olyan harang alatt hal."


Nem másoknak kell megfelelülnünk elsősorban, hanem önmagunknak. Ha meghatódsz sokszor dolgokon, az nem gyengeség, hanem mély érzések. Légy az aki vagy. Semmi baj azzal, ha te meghatódsz olyan dolgokon, amin más nem, vagy igen, csak elnyomja a társadalomnak való megfelelés kényszeréből.

2021. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy erőteljesebben éled meg az érzelmeket nem egy negatívum. Akit ez zavar, az lélektelen és nem kell vele foglalkozni.
2021. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy vannak érzéseid, én már 5 éve nem tudtam sírni, pedig lett volna rá okom.
2021. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem tudom, milyen szempontokból mennyire "baj".


Én is ilyen vagyok, örömet, bánatot, idegességet brutál erősen érzek és élek meg.


Én is meghatódós vagyok! Filmeknél is a megható jeleneteknél bőgök, de mesélés közben is simán meghatódok én is és majdnem sírok.

2021. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül !:) utána viszont szinte szégyenlem magam hogy Úr Isten komolyan el,sírtam magam pl a tegnap ,fel kértem/kértük a párommal a rokonaimat hogy legyenek a nasznagyaim az eskuvonkon és egyszerűen el pityeregtem magam előttük. Utána annyira kínosnak éreztem és szegyeltem magam emiatt.
2021. okt. 18. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz, aki gyengenek vagy hulyemek tart emiatt, de mindig lesz olyan, aki valami okbol valami negativat gondol rolad. Nem szabad foglalkozni ezzel, pont azert, mert teljesen mindegy, mit csinalsz, ezt nem tudod elkerulni. Ezert csak maradj onmagad, igy, ahogy vagy :) Egyebkent en is mindenen elsirom magam, pedig mar 32 vagyok....tobbet sirok, mint gyerekkoromban XD
2021. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is 32 éves vagyok!:))
2021. okt. 20. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Pacsi hehe :D
2021. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy túlérzékeny vagy, lehet inkább túl érzelmes, de az egyébként nem baj.

a szép dolgokon pl én is meghatódom.

amúgy nem kell aggódni, nem vagy gyenge, de ha igen, majd megedződsz, de remélem csakúgy, magadtól leszel keményebb; mert nem a viszontagságoktól az életben.

2021. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsi korom óta ilyen vagyok, és mivel sok bántást kaptam emiatt, ezért egészen sokáig abban a hitben éltem, hogy tényleg velem van a gond.

Most kezdek rádöbenni, hogy valójában nem velem volt a probléma, hanem a családom nem tudott mit kezdeni velem..

2021. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!