Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Haragszom magamra mert rossz...

Haragszom magamra mert rossz döntést hoztam?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni hogy pontosan miről van szó, de akkor is éreztem, hogy nem azt kellett volna tennem amit, mert a családomnak is gondja lehet belőle. Egy másik személy mondta, hogy hogy döntsek és hallgattam rá. Úgy voltam vele, hogy valószínűleg nem lesz gond, de most hogy megtörtént a baj magamat hibáztatom. Egész nap ki vagyok borulva és sírok, de már nem tudom visszacsinálni. Mit csináljak?
2021. okt. 18. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Én is haragszom.
2021. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem hallgatunk másokra gondolkodás nélkül
2021. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet. Hiába sírdogálsz, nem lesz már másként. Ezt tudatosítsd magadban, hogy ezzel semmi nem lesz másként.
2021. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg hallgass mindig a szívedre, senki nem ismeri a pontos érzéseidet, körülményeidet, gondolataidat.
2021. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod helyrehozni akkor törődj bele.
2021. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!