Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy részegen valami jó ötletnek tűnt, de másnap nagyon megbántátok?

Figyelt kérdés
Lightosabb sztoriktól a durvábbakig, minden jöhet. Kort és nemet írjatok kérlek.

2021. okt. 20. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hazavitt a robotpilóta. Tesómnak leirtam amit érzek az elmult húsz évben. Azóta nem beszelünk. Azóta könnyebb.
2021. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csajnak, aki akkoriban szeretett volna járni velem, részegen megfogtam a mellét és smároltam is vele. Az volt a gond, hogy nekem nem tetszett, nem is akartam tőle semmit, józanon nem is csináltam volna semmit, mint ahogy nem is csináltam addig. Azután nagyon nehezen tudtam szabadulni a sztoriból, mert mégjobban nyomult. Nagyon nagy hiba volt ezt megtenni, de akkor tényleg jó ötletnek tűnt.
2021. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20 évesen ki akartam verni egy házibulin... mindenki előtt, de nem tudtam rávenni, hogy felálljon... mai napig nem értem, miért nem bojkottáltak... körbevettek és röhögtek rajtam... kivéve a csajok... azok megszeppenve ültek...

Mai napig belém van égve egyik másik tekintete... bár ne emlékeznék rá, de sajnos nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe... mai napig szégyellem, haverok pedig mai napig van, hogy felhozzák a sztorit... rémesen ciki az egész...

36/f

2021. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

20 éves koromban volt egy csaj egy házibulin, szegény eszmélettlen ronda volt, 16eves... és az volt a baja, hogy minden barátnője elvesztette már a szüzességét, de ő nem kell senkinek... gondoltam, ronda mint a bűn, de a pina az pina... hát megtettem... részeg voltam, szexben mindig önző voltam, de akkoriban nagyon is, az éjszaka letoltam vele vagy 5menetet mindet csak lóhalálában gyorsan kb 3perc alatt, szerintem egyiket sem élvezhette valami nagyon,fájt is neki rendesen...

Utána pár hónapig bűntudatom volt...

Aztán jött a feketeleves.. jött egy telefonhívas ami utan azt hittem öngyilkos leszek...

16eve fizetem a gyerektartást.

2021. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Belementem egy gruppenbe a buli kedvéért.

Illetve szexeltem olyan pasikkal akikkel józanul soha😅😂

2021. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor... hülyeségeket írtam messengeren, volt, hogy nem is emlékeztem rá. Másnap piszokul szégyelltem.
2021. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 40 vagyok és nő.
2021. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerelmet vallottam sms-ben legjobb barátom feleségének... szerencsére olyan részeg voltam, hogy akkora katyvasz lett az üzenetből, hogy nem tudtak belőle kibogódzni semmi jelentéstqrtalmat.
2021. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!