Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől lehet, hogy utoljára...

Az mitől lehet, hogy utoljára óvodában voltam szerelmes,meg álmombam szoktam az lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nem tudok szerelmes lenni a való életben. Mit tegyek?
2021. okt. 21. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Ha görcsösen akarod, akkor nem fog sikerülni.

Mozdulj ki sokat, találkozz emberekkel, érezd jól magad és előbb utóbb bele fogsz szereti valakibe.

2021. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Örülj neki.
2021. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szorongsz, így azokat a vágyaidat amiket nem tudsz a gátlásaid miatt megélni a való életben azokat az álmodban éled ki.

Ezért szól nagyon sok álom arról, hogy szerelmes vagy mondjuk egy számodra nem elérhető emberbe, vagy egy sztárral létesítesz nemi kapcsolatott vagy meg gyilkolsz valakit az álmodban.

Ezek mind elfolytott vágyak lehet embertől függően.

Én azt javaslom, hogy járj el többet a barátaiddal, mozdulj ki, szórakozz,ismerkedj, próbálj ki ùj, számodra idegen dolgokat...tudod amik kimozgatnak a komfort zónàdból.

És hidd el, hogy előbb-utóbb szerelmes leszel.

2021. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!