Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy rosszkor szóltad el magad? Ha igen, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
Pl. beszélgettek valakiről negatív kontextusban, és az illető váratlanul megjelenik, vagy ha nem róla beszélgettek, de megjelenik, viszont nem akartad, hogy ezt ő is hallja stb. Volt ilyen eseted?
2021. okt. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami rémlik de a konkrét szitura nem emlékszem.
2021. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa. Kínos volt. Ezért igyekszem nem beszélni senkiről a háta mögött.
2021. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az most mindegy, hogy egyébként igazat beszéltetek-e az illetőről, csak akkor ő joggal mondhatta, hogy ezt miért nem vele tisztáztad először és miért másnak mondod el.
2021. okt. 22. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az új barátnőmet az exem nevén szólítottam. Mentségemre legyen mondva, hogy a becenevük ugyanannyi betűből áll és abból 3 ugyanaz. Megértette a dolgot, 6 évig éltünk együtt.
2021. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Kisgyerek voltam, mikor kijöt az adóhatóság és áttúrták a házat, pénzt meg céges papírokat kerestek.

Semmit nem találtak.

Ekkor volt egy rafkós öreg vámos, odahívott magához.

Elkezdi.

Na fiacskám látom te is szeretnél ilyen munkát csinálni mint mi, kapsz tőlem egy nyalókát, meg csokit, csak meg kell mutatnod pár dolgot, amit kérek.

Apu dugipénztartalékát kellett megmutatnom.

Apu ezért akkor sokat volt távol, ha jól tudom 5 évet.

Engem kitagadtak otthonról.És mindezt egy nyalókáért, és egy csokiért, gyerekként ezt kellett megélnem.

26F

2021. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

5-ös!

Ha így volt, én én lettem volna apád, tőlem, nem csokit kaptál volna, hanem akkora verést, mint mikor a tavaszi jégeső elveri a búzatáblákat.

Szégyelld magad, amit csináltál.

2021. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy magyar tanárnőnk középiskolában, K...gfalvy volt a vezetékneve. Nagyon rosszul tanított és senki sem szerette, mert elég köcsög volt. Ezért el is nevezték "Köcsögfalvi"-nak. Egyszer éppen róla beszélgettünk a szünetben, amikor azt mondtam, hogy "Na menjünk be a terembe, mert mindjárt jön a Köcsögfalvi". Nem rossz szándékból mondtam, csak mindenki így hívta.

...Ott állt a hátam mögött, mikor kimondtam... Ííííííííí... :-/

Abban az évben ötször(!) kellett felelnem a kegyelem kettesért irodalomból is meg nyelvtanból is. Előtte 10 évig 4-es 5-ös voltam mindkét tantárgyból, de abban az évben nagyon rezgett a léc, hogy évismétlés lesz belőle. Rohadtul megfingatott a kegyelem kettesért.

2021. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy beszélgetés során a diszpécseri irodában szóba került az egyik kisfőnök(25 év szakmai tapasztalattal a 24 éves kora ellenére), erre én vissza is vágtam a kollégának:

"Mindjárt ide is fogja enni a fene, hogy kapná be!"

Hátulról a válasz (nem láttam őt)

-Igen, és már itt is vagyok!

...elintézte a hivatali dolgokat, majd félrehívott.

"Hogy is gondoltad ezt a bekapást?"

-Hát, ööö, izé... -vörösödtem el teljesen.

"Nem akarsz lejönni este a Magnumba?"


Igen, belenyúltam. :)

Azt viszont ő nem gondolta, hogy simán igent mondok, mert -hm- mindkét térfélen játszom. :D

2021. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és emberi hangon közölte velem a parancsnokom, hogy ez az idő alkalmatlan az észrevételeimre. Elnézést kértem és bekussoltam, majd folytak tovább az események.
2021. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!