Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért léteznek inrovertáltak ?

Miért léteznek inrovertáltak ?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok, és semmi előnye csakis hátránya van. Közben az extrovertáltak minden megkapnak a világon, semmi hátránnyal. De akkor minek fejlődött ki ez a személyiség ? Semmire nem jó, még utódot nemzeni sem tud, mert nem tudja elcsábítani a nőstényt. Meg persze minden más területen is hátrányt szenved, munka, egészséges értékrend stb.

2021. okt. 22. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez ebben a formában nem igaz. Az introvertáltság csak egy személy-jegy, nem több. Én is introvertált vagyok, de ez csak annyiban merül ki, hogy kell bizonyos időtartam regenerálódni szocializálódás után. Semmilyen hátrányom nem származik belőle.


Na most, ha te antiszociális vagy, az már más tészta, de ne keverjük össze az introvertáltsággal.

2021. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Az introvertált marhára nem jelenti azt, hogy egy szociális analfabéta lenne az illető, ne keverd a szezont a fazonnal. Néha együtt jár a kettő, de a legtöbb esetben egyáltalán nem. Introként is lehet sikeresnek lenni, jó munkával és jó emberi kapcsolatokkal, párkapcsolattal, stb. sőt, ezekből sokkal több van mint szociálisan fejletlen, félénk, frusztrált, magányos egyénekből.
2021. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
introvertált vagyok és van bnőm. szóval a hiba a te gépezetedben van.
2021. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

"nem tudja elcsábítani a nőstényt"


Te nem introvertált vagy csak egybites. :D

2021. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Introvertált vagyok. Köszönöm szépen, remekül megvagyok. Neked van valami komplexusod, amit ki kéne vizsgáltatni...
2021. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az sem igaz, amit az extrovertáltakról írsz, köztük is vannak sikeresek és olyanok is, akik nem sokat érnek el az életben.
2021. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"nem tudja elcsábítani a nőstényt"

Ha a nőket így nevezed, nem csodálom, hogy nem hagyják magukat általad "elcsábítani". Veled nem az a gond, hogy introvertált vagy.

2021. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Mark Zuckerberg is introvertált, szegényke csak a világ 6. leggazdagabb embere.

By the way, te nem introvertált vagy, hanem egy phasz. Sorry...

2021. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
amíg a világban meg a másikban keresed a hibát, addig nem is leszel sikeres. Egész életed az irigykedésről fog szólni.
2021. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan megpróbáljátok átforgatni az introvertált/extrovertáltat az úgy alfahím/bétahím hisztibe?

Na jó, akkor még egyszer.

Nem azért vagy sikertelen mert x módon születtél, hanem mert inkább belefulladsz az önsajnálatodba mintsem észrevedd hogy magadnak ásod a gödröt.

2021. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!