Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnál, más nemű...

Ha választhatnál, más nemű lennél?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 12:45
A kérdező szavazást indított:
férfi vagyok, és férfi szeretnék maradni
férfi vagyok, és nő szeretnék lenni
nő vagyok, és nő szeretnék maradni
nő vagyok, és férfi szeretnék lenni
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, és igen. Abszolút heteró vagyok, de ha újrakezdhetném, akkor szívesebben lennék férfi, mert a férfiaknak sokkal könnyebb az élete. Bár a férjemnek ez nem tetszene túlzottan. :D
2021. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha választanom kell, hogy most egy nagyon ronda férfi vagyok, vagy nagyon ronda nő, akkor inkább maradnék férfi. Meg úgy alapjáraton is, inkább lennék férfi, csak legyek jóképű.
2021. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Vagy lennék egy bombanő aki leszbikus :D
2021. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Én szeretek férfi lenni így az is szeretnék maradni. :)

Viszont nőként kb mindent elérnék amit akarok egy csepp erőfeszítés nélkül.

Elég vonzó a dolog. De maga az élet folyamat az mégis csak könnyebb férfiként.

2021. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok, és nem értem, miért gondoljátok, hogy a férfiaknak könnyebb lenne. Szerintem nőként sem olyan rettentő bonyolult az élet. Én szeretek nő lenni, nem változtatnék ezen semmi pénzért sem :)
2021. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
kedvenc sorozatom a family guy , nők azt nem nézzik így maradnék férfi . ja és a faszt csak a sajátomat viselem el így már csak ezért sem lennék nő , tudom vannak lesbikák
2021. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok és nő maradnék, bár egy rövidebb időre (legfeljebb egy hét) megnézném magam férfiként.


#4

Honnan veszed ezt a butaságot? Amennyiben nem luxusprostituált vagy (amiből vannak férfiak is), nőként is mindenért ugyanúgy meg kell dolgoznod.


#6

Én például szeretem a Family Guy-t (bár a Futurama és American Dad nagyobb kedvenc), szóval ennek a kijelentésednek semmi értelme nem volt.

2021. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok és nő lennék. Szerintem mindkét nem számára van, ami könnyebb és van, ami nehezebb.


Viszont nem bánnám, ha neurotipikus lennék és testileg, lelkileg erős. Illetve ha lehettem volna élsportoló, úszó.

2021. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Most már, hogy nőnek születtem, nem szeretnék férfivé változni, mert nem tudnám, hogy hogyan kellene férfiként viselkednem, illetve bizonyos tulajdonságaimat jobban elnézik egy nőnek, mint egy férfinek. Viszont ha teljesen elölről kezdhetném az egész életemet és kisbabaként fiúnak születhetnék, akkor így tennék.
2021. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Azért adnék egy hetet, hogy kipróbáljam a női testet, hogy mit érez az ember. Az összes erogén zónámat túlterheléses támadással nyomatnám egy teljes héten keresztül, mint Habonyárpád a kreml alagsorából a hvg-t. Egész nap a kezemen ülnék, a melleimbe csimpaszkodnék, mint valami ősi

mezopotámiai termékenységi szobor, csak valamivel dinamikusabban.

Egy hét alatt megdönteném a hedonizmus minden rekordját, szállnék porzóról porzóra, mint valami részeg, beállt, megvadult méhecske, hogy erőszakosan magamévá tehessek minden herét.

Én nem azzal kezdeném a beszélgetést, hogy “felveszem” a telefont, vagy hogy kijelentem, hogy leszbikus vagyok. Hanem ehelyett belevájnám a körmömet az áldozataimba, és el nem engedném őket. Mindenkinek happy hour volna. Utána ráérnék újra a Keljfel Jancsival bíbelődni.

Jöhetnek a kövek, amíg csak egy kőrakás nem marad belőlem.

2021. okt. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!