Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ma sok Orbán Viktor?

Miért van ma sok Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Több olyan kérdésnél láttam Orbán Viktort amihez semmi köze mint "melyik a kedvenc állatod" és ott volt kulcsszóban, vagy "mikor van a szülinapom, elfelejtettem" szavazásban is ott volt Viktor hogy őt kell kérdezni. Aztán egy új kérdés, hogy ki ő szóval mi van ma, hogy ma ennyire foglalkoznak orbán viktorral itt?

2021. okt. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Csak úgy. Most ez ilyen.
2021. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Ma október 23 van, nemzeti ünnep, a szabadságharcunk évfordulója.

Ezt mindenki a maga módján ünnepli meg.


A jobb oldaliak ma Békemenetre mennek, ünnepelni, és meghallgatni Viktor megemlékezését.


A bal oldaliak meg gyakorikerdeseken meg facebookon gyalázkodnak, gyűlölködnek.


Mindenki eldönti milyen táborhoz akar tartozni.

2021. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
2-es, akkor te ezek szerint baloldali vagy, mert épp a Gyakorin gyűlölködsz.
2021. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kint vót ma a lelkem uszítani a népet, azért.
2021. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokan keresnek rá Orbán Viktor nevére kulcsszóként, néhányan pedig így akarják elérni, hogy többen találják meg a kérdésüket. Illetve sokan viccelődnek és trollkodnak híres emberek nevével, a miniszterelnököt pedig mindenki ismeri, ráadásul különböző róla az emberek véleménye, ezért sokan még szívesebben trollkodnak ilyen módon. Egyébként én ma sok Orbán Viktorról szóló kérdést is láttam, nem csak a kulcsszavak között van ott.
2021. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!