Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben nyilvánul az meg, hogy...

Miben nyilvánul az meg, hogy a férfiak (pszichológiailag bizonyítottan) lelkileg gyengébbek/törékenyebbek a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hello, én nem olvastam erről tanulmányt; de szerintem ezt nem lehet így egyöntetűen kijelenteni. vannak érzékenyebb pasik is, keményebb nők is, és fordítva is; tehát ez szerintem nem feltétlenül csak a nemtől függ; de az is közrejátszhat, tehát annak is van alapja, meg értelme; hogy ilyen szempontból ezt szemügyre vegyük.
2021. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem más mint a nőknél... Más hat meg egy férfit meg egy nőt, máshogy kezel dolgokat stb...

Két nemet nem kell mindig ilyen módon hasonlítani... Másabbak.

2021. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Mas elvarasok,mas adottsagok,mashogy fejlodtunk,mas es mas dolgok.

Pl a nok inkabb anorexiasok lesznek vagy 150 kilosan is magukra eroszakolnak egy mosolyt,mig a ferfiak inkabb szemelyisegben valtoznak ossze meg vissza,mert fogalmuk sincs hogy mikor mit varnak toluk,stb stb.

Bonyolultabb a helyzet ennel.

2021. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Például amikor az expasim azt mondta, hogy azért nem költözik el anyucikától, mert nem telik rá. Háromszor annyit keresett, mint én, érdekes módon én mégis képes voltam az önálló, felnőtt életre.

A súlyos betegségekbe, mint amilyen a 36,9 fokos láz, meg a megfázás, belehalnak.

Ezek jutottak az eszembe :)

2021. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

A ferfiak sok szempontbol erosebbek,sok mindent kibirnak,amit a nok nem birnak ki.

De nincsenek is kiteve ilyen dolgoknak.

Konnyu szepen kinezni,ha semmi kemeny melot nem csinalt valaki.

A nok persze odabujnak a 2 meter magas 40 kilos pasi moge,ha jon az oroszlan ami meg akarja oket enni. Eddig tart a feminizmus.

A noknek vannak erossegei,nem ugyanugy fejlodtunk.

Evolucio a magyarazatok egyike,de ne keverjuk ossze a kepessegeinket a mai beteg tarsadalommal,amit az emberek betegge tettek.

Egy no nem lenne etkezesi zavaros,ha

Egy ferfi nem lenne lelkileg gyenge ha

Mindenre van megoldas.

A ferfiakat halalra hajszoljak,miutan ez megvolt egy cseppnyi elismeres utan elvarjak,hogy ugy erezzek magukat mintha a vilag osszes elismerese az ovek lenne,stb.

Ez egy masik vilag mar, rengeteget valtoznak a dolgok rovid idon belul.

Ez megrazo mindket felnek.

2021. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Illetve a kepmutatas is teljesen tonkreteszi az embereket.

A testunk nem elado,aztan pretty face,small waist,big bank.

Illetve a kemeny pali,aki csodalkozik ha olyanba vagja a fejszejet,amivel nem bir,aztan magyaraz.

Nincsenek olyan szulok sem manapsag,akik kepesek eldonteni hogy mi ferfias es mi noies,tehat abszurd hogy miket nevelnek a gyerekekbol.

Fogalmuk sincs hogy mik akarnak lenni,stb.

2021. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pasasként azé nem érzem magam annyira gyengének, meg törékenynek. :) főleg nem lelkileg.
2021. okt. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!