Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az,hogy az ember...

Miért van az,hogy az ember vesz valamit vagy van valamije aztán a fórumokon a nagy arcúak meg beszólnak vagy leszólják?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok a prohardver fórumon pl sokszor repkednek a milliók ott pl videokártya topikban nyomatják felfelé kinek mennyit megy a kártyája benchmarkokban ki mennyire tuningolja ki mennyiért vette vagy van aki írja 1 év alatt mennyi kártyája volt vagy éppen mennyi szátzezerért vett monitort meg sorolhatnám.Én pl most vettem egy monitort 110EFt ért tudom nem csúcs kategóriás de ár érték arányban a legjobb tudom azt is csomóféle panelt gyártanak,aztán valaki monitor ajánlást keresett 150Eft-ig én meg mertem ajánlani a sajátomat amit most vettem egy hete mert ugye erről van tapasztalatom aztán meg jönnek a nagymenők,hogy egyszer nézzek meg egy jobb paneles monitort és elfelejtem a monitoromat.Én már belefáradtam,hogy mindenki a pénzel versenyzik meg kinek milye van mennyire jó tudom tv-ben is megvenném mondjuk a 200EFt-os tv-t aztán ott is beszólna valaki,hogy ugyan mit akarsz nézd meg az 500EFt-ost.Miért nézik le az ember ha olcsóbban vesz valamit és az igényeinek megfelel ennyi erővel millió forintért is vehetnék monitort nekem pl már 150EFt-ot nem ér az egész ennek is szép képe van még ha nem is csúcskategóriás.

De a lényeg ez is egy szar emberi tulajdonság,hogy ilyenek?Máshol meg sír a szájuk,hogy kevés a pénz meg minden milyen szar.



2021. okt. 31. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:

fszméregetés hülyegyerek módra.

Kérdezz vissza, hogy ehhez a pökhendi stílushoz milyen barátnő jár?

Gyanítom semmilyen.....

Vagy milyen autó, lakás, ház, stb.

Aki ilyen elektronikai hulladékokra kiad ennyi pénzt.....nem tudom.

Nekem egy 2000ft-ért vett 19"-os HP monitorom van.

2021. okt. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől a magyar kipcsak néptől semmi jót ne várj.
2021. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/


Csak tényleg olyan fura olvasgatni ahogy irkálják kinek mi van meg sokszor pl a monitor topikban is kiírtam,hogy kb mennyiért vásárolnék aztán kapok ajánlást 150EFt-os monitorra holott mondtam az összeghatárt de ugye az ő áraik és elvárásaik alatt vettem így jön a laza de vannak tényleg jók duma is jön... Meg mikor írja a csávó,hogy jaj ő a gyerekeinek rtx3070-et vett játékra elég az nekik ő meg vett rtx3090-et meg olyan lazán úgy csinálják mintha mindenkinek annyi pénze lenne aztán meg más mást mond meg fel se fogják. Gondolom nem ez az átlag magyarországon már úgy értem a pénzesebbje csak ugye a neten olvasgatva tömörítve olyan mintha mindenkinek több pénze lenne pl mint nekem vagy másnak.Meg azt is tudom sokan az utolsó fillérjüket elköltik vagy hitelt is vesznek fel rá,hogy többnek látszanak ma is találkoztam ilyen ki vagyok én vaze hát új audi A8-ban ülök emberrel de ugye a hátteret meg nem látja az ember.Olyan könnyen félre tud vinni az internet a látszattal ezen javítanom kell.

2021. okt. 31. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

régebben pc fórumra jártam, de pont amiatt hagytam ott, mert tele volt ilyen lúzer nethuszárokkal, akik az élő fába is belekötöttek.

őszintén szólva még nem nagyon láttam olyan magyar infós oldalt, ahol ne lett volna gyerekes a többség.


ezen az oldan is van egy tipikusan ilyen infós, aki csak kötekedik, gondolhatod, miért itt:D mert ha az utcán csinálná, a második ember pofán verné.

2022. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!