Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik folyton idézeteket meg...

Akik folyton idézeteket meg ilyen 'magasröptű' bölcselkedéseket osztanak meg, mi zajlik a fejükben?

Figyelt kérdés
Ennyire szar az életük és mindenáron bizonyítani akarnak? Vagy az önjelölt megmondóember szerepében tetszelegve kompenzálnak? Vagy csak unatkoznak és lájkokat várnak ezáltal? Nem tudom, mi van mögötte, de idegesítő. Általában kikapcsolom a követést vagy törlöm az ismerősök közül.
2021. nov. 1. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy semmi nincs a fejükben, mivel egyetlen saját gondolatot nem képesek megfogalmazni ezért posztolják másokét. Egyetértek veled kérdező, engem is rohadtul irritálnak az ilyenek.
2021. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb gond akkor van, amikor ismered személyesen. Tudod milyen életet él, hogy viselkedik aztán "ez mennyire igaz" felkiáltással kirak egy idézetet ami full ellentétes mindazzal amit képvisel.
2021. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ezt akartam mondani, semmi. Ezt probaljak rendkivul tartalmas kozhelyes f@szsagokkal kitolteni.
2021. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem olyat, aki bölcselkedő, szentfazék idézeteket rakott ki. A való életben pedig egy végtelenül felszínes, bunkó csaj volt.
2021. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeznek Viktora híres mondására:

https://www.youtube.com/watch?v=f3nfpuOoHdI

2021. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kéretlen okoskodások, szerintem is önbizalomhiány, kisebrendüségi érzések, és egyébb önértékelési problémák kompenzálása. Pillantokra jobban érzi magát attól, hogy okosnak látszik, miközben nem tartja magát annak.

A csapda az, hogy akár még okos, hasznos dolgokat is mondhat, de a motivációja mégis csak az önbizalomhiányból, folyamatos bizonyítási kénszerből fakadhat. Igy aztán, nem tud igazán hitelesen bölcselkedni.

2021. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehe, a viktoros videón jót röhögtem. Amúgy tényleg sok baflasz van, aki projektál.
2021. nov. 1. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!