Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasik ha jártok egy lányal és...

Pasik ha jártok egy lányal és szeretitek medig várnátok a lányra ( szexre?

Figyelt kérdés
Öszinte válaszokat szeretnék
2021. nov. 1. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Az első busszal lelépnék...
2021. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Amíg kell. Ha szeretek valakit, akkor nem kényszerítem olyasmire, amit nem akar, de nem is hagyom el csak azért, mert nem akar még lefeküdni velem. Ez nem lehet soha, semmilyen körülmények között zsarolási alap.
2021. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem élem át, nehéz válaszolni. Ha nagyon szeretem, mert szinte mindenben egyetértünk, akkor türelmesebb lennék és megérteném őt. Ám, mindennek van határa és megkérdezném, hogy miért ez az ódzkodása a szextől. Bizonyára elfogadnám a válaszát, de nem biztos, hogy elhinném az okot. Kettős válasznak tűnik ez a mondatom, de a helyzet adná a pontos választ.
2021. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3 hónapig jártunk ..nem zsarolt nem is említette hogy mikor fekszek le vele de jeleket adod hogy már szeretne de én kijelentetem hogy nem erre szép lassan elhagyot .És azt mondta neki idő kell és edig várt.hmmm
2021. nov. 1. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Ne sajnáld őt.

A Te tested, a Te életed, a Te nézeted és megítélésed. Az első utcalánynál csak perceket kellene neki várnia.

2021. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
Én így 30+ évesen várnék akár a harmadik-negyedik randiig.
2021. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Estig.
2021. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokat szentelt az életéből, nem kapta meg amire vágyott. Nem kényszerített, nem zsarolt, azt tette amit jónak látott.


Véges az élet, ennyi erővel mással is töltheti az idejét.

2021. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó lenne tudni, hány évesek vagytok.

17 évesen még azt mondom, jó, várj amíg úgy érzed, készen állsz rá.

40 évesen az ember már tudja mit akar: vagy dugni, vagy nem. Ha nem, akkor keressen olyat, aki szintén nem akar - ha meg igen, akkor minek várni?

2021. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
3 honap? Hmmm ... a masodik felesegem az elso naptol nalam aludt (ertelem szerint akkor meg csak jartunk) ... ket honapig hozza sem nyultam.
2021. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!