Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan vettem zokon?

Jogosan vettem zokon?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nagyon labilis. Egyik nap ilyen, másik nap másmilyen. Egyik nap kölcsönösen érdeklődő, aztán flegma. Most utoljára megelégeltem ezt. 5 napig nem is keresett, majd rám írt, de lényegében elsorolta hogy vele mi történt, hogy neki milyen napjai voltak. Vissza pedig nem kérdezett, hogy én hogy vagyok, velem mi történt. Én ezt zokon vettem. Jogosan?
2021. nov. 2. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb ember ilyen, mondja-mondja a magáét, akkor is ha qrvára nem érdekel senkit, közben szarik arra, hogy a másiknak is vannak hasonló bajai, csak ő éppen ezzel nem akarja fárasztani a környezetét! :-)
2021. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a kölcsönös emberi kapcsolatokat szeretem. Türelmes ember vagyok, és toleráns, de pofátlanságnak éreztem hogy elmondja mi az ő baja, mik történtek vele, de vissza nem kérdez, sőt el is tűnik.
2021. nov. 2. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Elég egyszerű a válasz, az ismerősöd simán csak magára gondol és szeret panaszkodni saját maga gondjairól és nem érdekli őt a te bajaid. Rádzuhítsa az ő gondjait és te meg is hallgatod, ezért ezt tovább folytatja veled, mivel tudja, hogy te meghallgatod őt.

Amikor így viselkedik, ne válaszolj, ne reagálj, hogy érezze, hogy nem csak arra vagy alkalmas, hogy neked hisztizni tudjon, vagy szóld meg ezért.

Nekem is volt dolgom ilyen emberrel és nem érdemes csak tűrni, mivel egy idő után elnyomva fogod érezni magad.

2021. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as igen! Mintha egy db rongy lennék, akibe időnként a hátsóját törli...
2021. nov. 2. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Egy ismerosomnek, volt baratnak, aki elviselhetetlenul erzeketlen es bunko volt, vegul rajottem, autista spektrum, csak sosem diagnosztizaltak, megmondtam, hogy tudom, hogy nem tehet rola, hogy ilyen, de en sem tehetek rola, hogy keptelen vagyok elviselni.
2021. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!