Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van a lányokkal hogy kb...

Mi van a lányokkal hogy kb alig akarnak a jövőben gyereket?

Figyelt kérdés

Egy csomó lánytól halottam, meg ezen az oldalon olvastam hogy sok húszon éves lány nem akar gyereket nem csak most, később sem. Ennek mi az oka?

Ösztönösen kéne rá vágyniük, nem?

Én fiú vagyok de én szeretnék majd babázni 👶😀 szomorú lennék ha nem találnék ilyen barátnőt majd.


2021. nov. 3. 10:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
90%

Szerintem a temérdek lehetőség és szabadság mellett az arra hajlamosak koloncnak érezhetik, ha lekötik az életüket családdal.

Én mindig is családias légkörben éltem, 30 éves vagyok és nekem normális, hogy már 2 gyerekes család vagyunk.

De tudom, hogy sokaknak fontosabb a fiatalkori szabadság. Ebbe beletartozik a karrier is, a rugalmasság és az egyéni célok is. Na meg sokaknál a testi épség is, bármennyire is furcsa.

2021. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Mert még gyerekek. Majd később meggondolják magukat. Sajnos kitolódik a gyermekvállalás manapság, ami nem feltétlenül jó, mivel az átlagéletkor meg nem növekszik. 40 évesen nem jó ötlet szülni, azt fel is kell nevelni. Na, meg pont ezért a párok kb. ötöde meddő. Huszonévesen könnyebb teherbe esni.
2021. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Egy lány ne is akarjon. Sőt, egy fiú se. Majd a nő meg a férfi talán akarni fog.
2021. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Fél éven belül szül(t) 3 unokahugi és a sógornőm. Rossz társaságban mozogsz. :D
2021. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a férjem az, aki inkább szeretne. Én bele vagyok feledkezve a munkába + egyetemre járok, közben építkezünk. Tehát annyi dolgom/dolgunk van, hogy egyelőre abszolút nem fér bele. Én személy szerint félek attól, hogy ha az egyetemi éveim alatt szülök, esetleg nem fogom tudni befejezni a tanulmányaimat. Ezek miatt körülbelül 30 évesen tervezek szülni, bár egyelőre abszolút nem érzem erre az igényt így 26 évesen és nem tudom, hogy 4 éven belül megjön-e a kedvem. A férjem már évek óta babázna…
2021. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

20as éveim elején én se akartam nagyon sokáig. Miután találkoztam a férjemmel, megváltozott ez is.

Ezerszázalékig biztosra nem lehet ilyet kijelenteni, hogy a jövőben sem fogják akarni attól, hogy most perpillanat tényleg úgy érzik, sose szeretnének. Lesz, aki tényleg nem fog akarni később sem, és sokan mások meg igen. Változnak az emberek.

2021. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Az én köreim 34+, mégis átlagban nem akarnak...
2021. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Az én ismerősi körömben mindenki szeretne, de most jutottunk el zömében erre a pontra 30-32 évesen. Kitolódnak a dolgok főleg azoknál, akik egyetemre mennek. Már igény, hogy anyagi biztonságba érkezzen egy baba, nem a "majd lesz valahogy" elv menték tervezik ezt legtöbben. A nők is szeretnének karriert építeni, saját lábon állni, nem függni egy férfitől.

Nekem tiniként az élt a fejemben, hogy 25-26 évesen szeretnék szülni. A húszas éveim elején rémálmaimban szerepelt, hogy teherbe esek. Aztán eljött a 25-26 és még se megfelelő társ nem volt hozzá, se semmi más sem. Pályakezdőként vicc kategóriájú fizetésért dolgoztam egy éve, szobát béreltem. Így hogy? :)

2021. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek a saját dolga, hogy akar e vagy nem!
2021. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, a gyakorit ne tekintsd reprezentatív mintának! Itt alaposan felülreprezentáltak a gyerekutálók, az incelek, a lelki sérültek, a szélsőségesen begubózó emberek, a férfigyűlölő nők stb.
2021. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!