Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnétek Amouranth -ra...

Szeretnétek Amouranth -ra hasonlítani?

Figyelt kérdés
Hogy ertessem meg a lanyommal,hogy az csak smink es puder?
2021. nov. 5. 11:22
 1/9 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet mást szeretne Amouranth-ból, nem az arca érdekli.
2021. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmunk sincs, hogy az mi a g***ci.
2021. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyan szeretne rá hasonlítani? Arra a "figyelemre", népszerűségre vágyik, vagy külsőleg is szeretne rá hasonlítani?

Rákerestem, mert eddig nem tudtam kiről van szó; nem mondom, hogy csúnya nő, de azért nem is egy olyan valaki akinek a szépségétől hasra lehet esni.

Az meg amit csinál, hát, nincs képe ehhez mindenkinek, nem egy egészséges példakép senkinek, én úgy gondolom.

2021. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hajat akarja befestetni, meg ugy akar oltozkodni. 13 eves es teljesen megkattant. Nem adok ra penzt, de elment diakmunkara es azt nem veszem el tole.
2021. nov. 5. 11:34
 5/9 Morzsi007 ***** válasza:
Melleket nem akar akkorát? Mert amúgy nem egy szépség ez az Amouranth. Smink nélkül igencsak gyatrán nézhet ki. Hogy mit csinál, azt nem tudom, nem is érdekel.
2021. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13 évesen még nincs ekkora cicije. Bár szerintem nem is lesz.
2021. nov. 5. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Neki is mű mellei vannak valószínűleg, de az sem lepne meg, ha máshol is plasztikázott lenne.

Ha jól értem, akkor testhez álló, elég keveset takaró ruhákat akar magára venni, ezt látja nőiesnek akkor? Valahogy meg kellene próbálni beszélni vele, nem eltiltani, akadályozni, hanem megérteni, hogy miért is épp ezt akarja, mi az, ami tetszik neki és esetleg valami kompromisszumra jutni.

Kamaszodik a lányod, nem csoda, hogy ki akarja fejezni magát, megélné a nőiességét, de azért látható, hogy suta, nem igazán tudja maga se, hogy mit akar, de ez nem is baj, meg szerintem engedni is kell, de kontrollt azért gyakorolni kell; nem könnyű helyzet, de valahogy biztos meg lehet találni azt a középutat, ami mindenkit kielégít.

2021. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy időben Belle Delphine akartam lenni, mert tetszett, hogy annyi fiú imádja, azóta már kinőttem ebből :D

Az ember ennyi idősen keresi magát, nagyobb hatással van rá a társadalmi nyomás.

Az ő korosztályában a fiúk nagy része már nézi a narancssárga jutyubot, de nincs még teljes képük a dolgokról. Az ilyen oldalakon a nők inkább tárgyként, játékszerként vannak kezelve, ami a lányok énképét is torzítja.

Meg ott vannak a 2 dimenziós karakterek is (főleg animékre gondolok), akiknek irreális testi adottságai és arányai vannak, de ha valaki ezt kezdi el idealizálni, az később gondokat okozhat.

A lányok meg észreveszik, hogy a fiúknak ez tetszik és nyilván tetszeni akarnak nekik. Ennyi idősen még nem mindenki érti meg, hogy ez nem az a fajta figyelem, amire igazából szüksége lenne az ellenkező nemtől.

2021. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
Mi az a narancssárga youtube?
2021. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!