Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor mondanátok le a programo...

Mikor mondanátok le a programokat, ha náthásak vagytok?

Figyelt kérdés
Pl még dolgozni bejártok, de már az esti barátnőzést stb lemondanátok már. Vagy pl most náthás vagyok, viszont mégis át szeretnének hozzánk jönni. Mondták kategorikusan, hogy őket nem zavarja, még ha elkapják kb akkor sem.

2021. nov. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez nálunk valamiért divat, betegen dolgozni, programokra járni. Senkit nem érdekel, hogy így megfertőztök sok embert?
2021. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

#1

Hűha, komoly betegség az, ha pl. fáj egy kicsit a torkom és tüsszögök egy kicsit, meg folyik az orrom.

Nem kell eljátszani a hattyúk halálát, csak mert egy kicsit megfázott valaki.


Egy kis megfázás miatt nem mondanék le semmilyen programot.


Kérdésre a válasz: legfeljebb, ha napközben is 38 fok fölötti lenne a lázam, érzékeny lenne a végtagom.

2021. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondtam már le programot betegség miatt.
2021. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Barátnőim megértőek. Ilyen helyzetekben általában azt mondják, hogy nekem is jobb, ha otthon maradok, mert semmi értelme betegen szenvednem, és nyilván nekik is jobb, hogy nem kapják el, ha fertőző betegségről van szó.
2021. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a kérdés mit jelent ez, hogy náthás. Ha épphogy folyik az orrod akkor ok szerintem. De amúgy kár körbefertőzni egymás. Én azt is utálom, amikor munkába jönnek így.
2021. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Én 38 fokos lázzal is elmentem. Szóltam persze, hogy nem-e baj ez nekik, mondták, hogy nem, bevettem egy lázcsillapítót aztán mentem is.

Nem vagy te annyira beteg, ha dolgozni be tudsz menni. Én ha annyira beteg vagyok, hogy nem tudok valakivel/valakiknek találkozni, akkor dolgozni meg főképpen nem tudok.

2021. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Valakikkel*
2021. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!