Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy emiatt bűntudat...

Normális, hogy emiatt bűntudatom van?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy egyetemet, de nem járok már be egy ideje, mert munkát is nézek közben, és mert amúgy sem annyira vagyok elégedett a szakkal. Viszont valamiért bűntudatom van a csoporttársaim meg a tanárok felé, hogy "átverem" őket, azzal, hogy jogviszonyban állok, de nem járok be... más is volt már így?
2021. nov. 8. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, nem hiszem, hogy bárkit komolyabban érdekelne, saját állami támogatott féléveidet vesztegeted.
2021. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem erdekel. Ez mar nem kozepiskola.
2021. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
A te jövőd, mindenki tesz rá magasrol,ha bejarsz oké,ha nem az megjobb🙂
2021. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem azért volt bűntudatom hogy az adott szakra elbaxtam az államilag támogatott féléveket.
2021. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: átérzem. Kéne egy külön tanácsadás középiskola végén arra, hogy mire érdemes menni attól függően, hogy mit akarsz kezdeni az életeddel. Az egyetem ma már nagyon inflálódott, olyan szakok is vannak, amik egy tanfolyamnak felelnek meg, meg olyanok is, amik utána kb. más ember leszel, mint amikor bekerültél (pl. orvosi).
2021. nov. 8. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire leérettségizel választo és választhato képes FELNÖTT vagy. Akkor meg már tudjál utánanézni, gondolni, hogy mit akarsz kezdeni az életeddel!
2021. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!