Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Imádom a gyönyörű embereket....

Imádom a gyönyörű embereket. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Én rajongok a kimagaslóan szép lányokért és fiúkért. Én nem vagyok túl szerencsés a külsőmmel és amikor a közelembe kerül valaki, aki nagyon...akkor megőrülök, hogy a kedvében járjak. Még jobb, ha még flegma is velem és érezteti, hogy egy senki vagyok a szemében. Nem tudom, hogy miért, de engem feltüzel az érzés, hogy behódolok egy felsőbbrendű embernek. Aki még le is néz. Ez valami fétis lehet? De nem csak szexuálisan érzek így, bár úgy is, de amúgy is. Szinte szerelmes tudok lenni az emberi test szépségébe. A nem nem is számít annyira. Tudom, biztos zakkantnak tűnök ezek alapján, de mégis mi lehet a háttérben?

2021. nov. 9. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív vagy, ennyi. Keress egy olyan embert, aki szeret másokat dominálni és boldogok lesztek XD
2021. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan szenvednek ebben, mint gondolom a "nem túl szerencsés" külsőddel te is érzékelheted, hogy téged meg magasról... A szépek meg lehetnek éppenséggel pszichopaták is, akik a legkevésbé érdemlik meg a rajongásod.
2021. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsésebb a viselkedés alapján megítélni valakit. A külső csalóka. Nem feltétlen az lesz hozzád rendes, aki szép is. Viszont, ha valakinek jó/ természetes a humora, akkor az vonzó tud lenni.
2021. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt kalkuláld bele, hogy aki szép, az pontosan tisztában van ezzel és én nem láttam még olyat, aki ezt ne használta volna ki illetve ha úgy adódik, nem élt volna vissza vele. Összejöhetsz egy szép emberrel, ha sikerült, de minimum alsóbbrendű leszel, mint ő, rosszabb esetben meg összevissza megcsal, aztán előbb-utóbb lepattint. SENKI nem tud ellenállni annak, hogy ő jól néz ki és válogathat kedvért. Ez túl nagy ajándék az élettől, hogy bárki hagyja veszni. Rosszabb esetben pedig csúnya kihasználások is társulnak emellé a szép személyektől, mert hát úgyis megtehetik.

Ui.: nem vagyok frusztrált a szép emberek iránt, mielőtt valaki belémkötne, vannak hűséges szép emberek is biztosan, de ez 10ből minimum 8ra igaz, amit leírtam.

2021. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!