Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a három dolog ami motivál?

Mi az a három dolog ami motivál?

Figyelt kérdés
Ha több dolog motivál nyugodtan azt is le írhatod.

2021. nov. 12. 14:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

1. A céljaim és a terveim megvalósítása

2. A gondolataim

3. Minden olyan dolog, amiért lelkesedek és örömöt okoz nekem

2021. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

-az hogy egyszer lehet egy normális életem (saját ház, család és megszakíthatom a kapcsolatot az összes mérgező természetű rokonommal)

-a hobbim

- És lehet hogy gáz, de az is hogy "Na majd én megmutatom nekik"... Többek közt a volt osztálytársaimnak, akik a földbe döngölték az önbizalmamat anno, a szüleimnek akik kb utálnak mint a xart, a tesóimnak akik lenéznek mert számomra más a prioritás. Oszt lehet hogy ők le se szarják majd mi van velem, de ettől függetlenül valamiért ez is motivál.🤷‍♂️

2021. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
A gondolat,hogy jobb életem lesz,összespórolok,és kezdek vele valamit ami pénzt hoz anélkül,hogy halálra robotoljam magam a további életemben.
2021. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
A példaképeim. A szerelem. A művészet.
2021. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%
Semmi, háromszor.
2021. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Dzsoki ***** válasza:
66%
Csak kettő.Pénz és pina.
2022. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

Pénz

Pénz

Pénz

Szerencsére minden másom megvan, és ami ezen változtatni tudna és boldogabb lennék tőle, az csak pénzen megvehető.

Úgy érzem, ez hiányzik már csak az életemből.

2022. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Kései Sirató ***** válasza:
52%
Szerelem, napsütés, kíváncsiság (ezért olvasok rengeteget), pénz (nem csak hobbiból járok be dolgozni), a gyerekeim, a barátaim.
2022. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

Dugás,szex és k.rás


Komolyra fordítva a szót:

1. Célok

2. El

3. Érése


Még komolyabban:

Ez megfogalmazhatatlan, azért motiválnak a dolgok mert ember vagyok, vannak céljaim amiket el akarok érni, legyen ez emberi kapcsolatok terén, szociális kézségek, önprezentálás, munka, szakmai fejlődés, fizetésbeli fejlődés, fizikai megjelenés, sportbeli dolgok..ja és a szex, az, hogy a napi szex természetesen legyen az életem része

2022. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányom,a családom és a szerelmem!
2022. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!