Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha azt várom, hogy...

Normális, ha azt várom, hogy teljesen független legyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, ha a szüleim rám főznek, bevásárolnak nekem, kérdezősködnek hogy hova megyek. Arra vágyom, hogy én teremtsem meg magam számára a napi betevőt, hogy egy lánnyal csak kettesben éljek, hogy ne ellenőrizzen senki. Függetlenedni sajnos nincs lehetőségem még, mert még fél évig az iskolapadban kell ülnöm, utána meg ki kell tanulnom a szakmát, amire 4 éven keresztül tanultam.


Hálás vagyok a szüleimnek, hogy felneveltek, törődtek velem, de nem érzem magam jól attól, hogy nem vagyok teljesen önálló. 18/F



2021. nov. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg, de ráfogsz jönni hogy fiatalként rutin és segítség híján szarban leszel, és rá leszel utalva egy nőre aki legalább megfőz, de osztoztok a dolgokon.

18 évesen ennyire viszket? Felmész a rosszlányokra, rácsörögsz arra akit kinéztél, és találkoztok utána kicsit lehiggadsz.

2021. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudok főzni, hétvégenként meg amikor itthon vagyok csak én főzök.
2021. nov. 12. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: és mégis ezt miből teremted meg? Látva a korodat megértelek, de hidd el, pár év múlva rájössz, milyen jó is, amíg otthon főznek neked, ellátnak, nem neked kell főznöd, bevásárolnod, takarítanod, mosnod stb. Mióta egyedül élek, ezeket mind magamnak intézem, és van hogy egy napom elmegy csak ezekkel. Ok, mindenki akar egy nőt, akkor találj egyet, aztán ha van, édrdemes gondolkodni az elköltözéseden. :)
2021. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aterzem, amit mondasz en is hasonloan vagyok, annyi kulonbseggel, hogy en mar vegeztem es dolgozok. Sajnos egyedul nagyon nehez lenne fenntartani egy lakast, alberletet manapsag. Talan azt tudom javasolni, hogy az iskola mellett keress valami resz munkaidos allast, kezdj el sporolni. Tapasztald ki, hogy ossze birod-e egyeztetni a kettot. Nezelodj lakashirdetesek kozott, garzonlakas egyebek, hatha talalsz megengedhetot vagy ha mast nem is, szallj be az otthoni koltsegekbe, vallalj at tobb feladatot (mosas, sajat dolgok intezese) lehet az is enyhitene a rossz erzeseden.
2021. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De amugy ennyi idősen hova sietsz? Ha ugyanezt a kerdest 10 ev mulva tenned fel, akkor sokkal inkabb megertenelek. Hidd el, fuggetlebedni sem olyan jo ha nincs kivel es magadnak kell mindent kifizetned. Plusz az elejen tuti kolcson kell kerned, meg egy alberlethez is. 2 havi kaucioval is szamolj az elejen. Minden esetre sok sikert. Sztem otthon tanuld meg eloszor a fuggetlenseget. Pl menj te bevasarolni mossal, tanulj meg fozni. Hidd el elonyodre fog valni.
2021. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!