Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, hogy ilyen vagyok?

Baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel mások élete, az sem, hogyha miattam hal meg.

(Persze, nem lenne szándékos a dolog)


Nem tartok be soha semmilyen szabályt, közlekedésit sem, próbálok úgy közlekedni hogy ne legyen baleset, lakott területen 70 el szoktam menni, néha direkt, néha véletlenül, de sose bánom.


Szeretek más emberekkel vitatkozni, akkor ha nekem van igazam, akár bármi miatt, mégha nem is érdekel.


Nem ítélem el pl sem Berkit a büntetőfékezés miatt, sem M.Richárdot.



Berki sztorija, elég röhejes, pár ember letérdelt a buszon és ezért elvették a jogsiját... Nagy túlzás!



M.Richárdnak nem kellett volna drogozni, de akit megölt az is egy szabálytalan volt, tehát igaz, amit mondott hogy nem számítotz rá (ki számítana arra hogyha zöld neked akkor szemből egy bal*sz autós tűnik fel a semmiből)


Szerintetek is egy igazi bunkó vagyok?

Mi nem tetszik, és min kéne változtatni?



2021. nov. 13. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
36%
Én is pont ilyen vagyok
2021. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Miért vagy ilyen?


Szerinted kéne rajta változtatni?

2021. nov. 13. 18:54
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha elmondásod szerint, mások élete nem érdekel, akkor az miért érdekel, hogy mit gondolnak rólad? Ha valaki bunkónak tart ezek miatt a dolgok miatt, akkor annak tart, nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni.

Az meg, hogy lakott területen 70-el mész, meg nem tartod be a szabályokat, hát a te szegénységi bizonyítványod, csodálom, hogy eddig még nem büntettek meg.

2021. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt hogyha eltervezek valamit, és nem jön össze, akkor akár megfenyegetek valakit, vagy bűncselekménnyel érem el azt.
2021. nov. 13. 18:55
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, mi van? Hát, ezek után már tényleg nagyon csodálkozom, hogy senki nem jelentett még fel, de ami késik nem múlik.
2021. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Miért jelentenének fel?

Mert egy kicsit gyorsabban megyek?


De a rendőrök elöl sem nagy dolog elmenekülni, + van egy közösség ahol megvan adva hogy hol van rendőr, + Waze.

2021. nov. 13. 18:58
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Miféle bűncselekménnyel?
2021. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Attól függ, mit szeretnék
2021. nov. 13. 19:03
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, baj. Szerencse, hogy nyilván kamu, máskülönben kifejteném, hogy micsoda szemétláda lehetsz.
2021. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu, még nem zsaroltam meg senkit, de simán megteszem, ha az érdekeim úgy kívánják.
2021. nov. 13. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!