Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy békés állat élete árán...

Ha egy békés állat élete árán megmentenél egy sorozatgyilkost, akiről utólag tudnád meg, hogy bűnöző, mit éreznél?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
112es számot magamban.
2021. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, mert nem választanék egy embert egy állat helyett.
2021. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Nagyjából mint az 1-es. Hívnám a rendőrséget, de kb ennyi. A saját értékrendem szerint egy ismeretlen ember élete fontosabb mint bármilyen állaté, szóval cselekedet elkövetése közben helyesen döntöttem, mivel nem tudtam hogy az ember gyilkos.
2021. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én pocsékul érezném magam, ki tudja hány ember halálához járulnék még hozzá a megmentésével, mire elkapnák.
2021. nov. 14. 16:35
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Persze, sz@r ügy, de az élet már csak ilyen. Nem irányíthatsz mindent. Ha legjobb tudásod szerint helyesen cselekszel, és ilyen lesz a vége, akkor az nem a te hibád, hanem pech.
2021. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem történne ilyen, mert számomra nincs előrébb az ember egy ilyen helyzetben, bocs. Okoztak elég csalódást
2021. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze, pech, ettől még ott lenne bennem a rossz érzés, hogy a sors a kezembe adta, és nem állítottam meg. Tökmindegy, hogy mondjuk halálra gázolták volna, vagy tűzből/vízből segítettem ki, vagy egy kutya üldözte és a kutyát iktattam ki, vagy bármi... És nem feltétlenül egyből derülne ki (ki árulná el a megmentőjének, hogy sorozatgyilkos?), lehet, hogy csak a hírekből vagy közösségi oldalon értesülnék róla, napokkal később, hogy keresik.
2021. nov. 14. 17:42
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Erre kb annyi esély van mint hogy beléd vág a villám az utcán.
2021. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Főleg hogy itt ebben az országban ritka a sorozatgyilkos. Bűnöző agresszív ember mondjuk sok van.
2021. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudok elképzelni egy olyan szituációt, amelyben ez megtörténne. Mondj már valami példát.
2021. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!