Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy maximum...

Hogy fogadjam el, hogy maximum átlagos külsejű vagyok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott

2021. nov. 18. 21:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tehát nem vagyok kiemelkedően szép, kinek milyen vagyok, de nem vagyok palvin barbi, meg monica bellucci, hanem egy szimpla lány.
2021. nov. 18. 21:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Bennem sokszor felvetődik a kérdés. Szintúgy lány vagyok. Nekem bőven elég, ha egy ember szerelmes belém, viszont így sincs siker. Csak tovább ront a már szánalmas helyzeten.

Sminkelni tudsz? Én pl nagyon bénán, ezért soha nincs rajtam. Az időmet is elpazarolja.

2021. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
EZ miért probléma? A nök 90%-a ilyen, aki nem azon töri a fejét, hogy van töle esetleg szebb is, az elégedetten tud élni, akinek meg "el kell fogadni", hogy teljesen normális nö, és emiatt csinál magának problémákat, ha egyébként nincs, az saját maga teszi tönkre az életét ezzel a hülyeséggel!
2021. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sminkelni tudok, ha van ra idő
2021. nov. 18. 22:04
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

Nőként kérdezem, minek az neked? De most komolyan. A legtöbb ember átlagos. Gondolom értesz valamihez, nem a valagaddal akarsz pénzt keresni. Ahhoz nem kell a csudibudi tested. Párkapcsolat? Hány emberrel akarsz egyszerre együtt lenni? Az is elég lenne, ha csak egy embernek tetszenél azon a helyen, ahol ismerkedsz épp, mert akkor is lenne párod. Barátságokhoz nem kell jó külső, hogy szeressenek, nem kell jó külső. Mi a probléma akkor. Mit szeretnél elérni azzal, hogy átlag felettien nézel ki? Szerepelni máshogy is lehet.


Egyébként ahhoz, hogy ne nézz ki átlagosan, olyan dolgokat kell csinálnod, amit az átlag nem csinál.


Az átlag nem sportol rendszeresen.

Az átlag nem táplálkozik egészségesen.

Az átlagon van fölösleg.

Az átlagnak fingja nincs arról, hogy mi áll jól neki.

Az átlagnak fogalma sincs a helyes bőrápolásról.

Az átlagnak van egy csomó káros szenvedélye, ami alapvetően meghatározza azt, hogy hogy néz ki (dohányzás, alkohol)

Az átlag nem túl igényes: a többség orvosi vizsgálatra sem jár rendszeresen, beleértve a fogorvost

Az átlag nem gondol arra, hogy mitől öregszik hamarabb

Az átlag csak eltakarni akarja a dolgokat (túlsúly, bőrhiba), nem tesz ellene.

2021. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15/15


Ha ezek ki vannak kuszobolve, akkor?

2021. nov. 18. 22:10
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Atlagos no is lehet brutal vonzo a kisugarzasaval, stilusaval.
2021. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen rendben vagy, nem értem mi a bajod.
2021. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsésnek mondhatod magad, ha ez a legnagyobb problémád az életben. (Nőként írom.)
2021. nov. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek kérdező, sokkal többet számít a kisugárzásod és személyiséged. Helyes nő vagyok, de nem csodaszép, van rajtam +10 kiló is, mégis mindig sorban álltak nálam a férfiak. Mert halál normális, cuki, kedves és normális vagyok.
2021. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!