Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül lehetek ezzel a...

Egyedül lehetek ezzel a "furcsa" tulajdonságommal?

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok az extrém kövér nőkért.Minden műsort megnézek,amiben ilyen testalkatú nők vannak. Minden cikket elolvasok. Különböző fórumokon sokan cikizik,gúnyolják a kövéreket,én mindig megvédem őket.

Nagyon szívesen segítenék is nekik,ha a súlyuk miatt rászorulnak.

Tényleg minden gondolatom körülöttük forog.

Tudom furcsa ez,de ilyen vagyok.

Nagyon "kakukktojás" vagyok az ízlésemmel,vágyaimmal?



2021. nov. 19. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A TLC-n lattam regebben,hogy a tobb 100 kilos nonek volt egy teljesen atlagos alkatu pasija, aki folyamatosan etetette, hogy meg koverebb legyen, mert neki az jon be. Kevesen vannak igy ezzel, de letezo jelenseg. Engem nokent inkabb megbotrankoztat az ilyesmi.
2021. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Nem, nekem is a kövér nők jönnek be, egyszerűen az enyhén ducitól az egészen túlsúlyos nőkig. Eddig senkinek nem mondtam el mert tudom hogy bárki akinek elmondanám évekig ezzel cikkelnene vagy akár be is szólna hogy nincs ízlésem.
2021. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ismerem a műsort,mindig megnézem,ha nő a műsor alanya.

Ott 300 kg körüli nők vannak,én azért nem ekkorákra gondoltam.

Viszont a 200 kg körüli nők valóban vonzanak,ők az ideáljaim.

Amerikában tudom,hogy létezik ez a jelenség,de nálunk??

2021. nov. 19. 17:13
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es: nekem tényleg csak a rendkívül túlsúlyos nők tetszenek.Volt ilyen kedvesem,az utcán,bevásárlóközpontokban sokszor tettek ránk megjegyzést.

Le kellett nyelnünk.....Primitív embereknek kár visszaszólni.

Tényleg furcsán néztünk ki együtt,110 kg-mal nehezebb volt nálam.

2021. nov. 19. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Én leszarom, meg szerintem sokan mások is, de már vagy 8× láttam ilyen és ehhez hasonló kérdést az oldalon mostanában...

Menjél, kötözgessed a cipőfűzőjüket, bánja a fa$zom. És ez nem ízlés, azon ugye felesleges lenne vitatkozni, de ez nálad már valami betegség lehet.... Direkt kiemeled hogy egy életképtelen zsírdisznó legyen, nem csak a kinézet ami megfog hanem, az általad már sokszor kiírt kérdésekben megfogalmazott, kiszolgáltatott/életképtelen csaj, akit majd te megvédesz a sok csúnya rossz embertől.

Tesó, nem megvédeni kell, vagyis meg lehet, de azzal sem teszel jót, ha egy párkapcsolatban te arra bíztatod hogy legyen dagadt és esetlegesen miattad nd is akarjon többé lefogyni, nehogy kiábrándulj belőle.

Nekem is a gyengém, mikor egy csajnak van egy pici! pocakja, de még ez is az átlagnak nevezhető. Van az a szint, ami után már egészségtelen, őket meg célszerű "megvédeni", de amikor már az életveszélyes kategóriában van, akkor nem lehet neki az mondani hogy ő így a legszebb...

2021. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de már vagy 8× láttam ilyen és ehhez hasonló kérdést az oldalon mostanában..."


Mert a csávó itt próbálja kiélni a kövér nő fétisét :D

2021. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ekkora nők tetszenek. Mit csináljak? Ez nem fog megváltozni a beszólásaitoktól. Ha unjátok,ne olvassátok el!
2021. nov. 20. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora nők tetszenek, oké. És attól, hogy retardált módjára kiírsz róla 100 kérdést mindig ugyanazt megkérdezve, annak mi a tököm értelme van te szerencsétlen? :D
2021. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!