Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vlemenyed egy olyan...

Mi a vlemenyed egy olyan emberrl, aki kereshetne 400-800 ezer forintot per h, djelenleg ott van veled egy munkahelyenhavi 150 nettóért?

Figyelt kérdés
Dolgozhatna jobb helyen többért, de itt van egyhelyen veled.

2021. nov. 23. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy mi az oka.
2021. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, túl stresszes lenne neki a másik meló.
2021. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szeret tanítani. Fontos számára a fiatalok nevelése. Ez a hivatása, így érzi jól magát.
2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, még valaki csinálja azt a munkát, amit te. :)
2021. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kollégám informatikus, és pizzafutárkodik nálunk havi 300ért.

Szimplán jobban szereti a kollégád amit csinál, de az is lehet hogy beleragadt ebbe a helybe

2021. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltődik a versenyszféra stresszes időszaka után vagy átvészeli a covidot...
2021. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
kereshetne.. és nem keres. "mi lenne ha"-val bármi megtörténhet, de nem jelenti azt hogy meg is történik. Én is nyerhetek a lottón papírforma szerint, viszont ha nem veszel lottót, akkor a papírforma kidobható.
2021. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így, csak nem ennyire látványos különbséggel.


Saját cégemnél sem értem miért vagyok akár én itt, akár mások. Aztán persze egyik oldalról értem, biztonság, nem hajtanak agyon, mindenkinek van valami, gyerek, hitel, egyebek.


Miközben egyik munkatársam aki el lett küldve mert egy léhűtő, azt a miénktől 2x magasabb fizetésért vették fel máshova. Egyszerűen jól el tudja magát adni és ezzel előre tud lépni.

2021. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a miérteket, miért nem megy el, miért nem tud/akar váltani, így nehéz lenne "ítélkezni".

Kicsit ismerős a sztori.

2021. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

Én szemszögemből úgy tűnik, hogy pazarolja az életét, de nyilván ő dolga, ő tudja.

Nálunk kint is van olyan aki perfect német, és itt dolgozik velünk, "migránsokkal" akik tök 0 némettel egy halál egyszerű munkát végeznek és ennyi. Van aki 25 be, van aki 30 órába.

Néha kérdezgetem, hogy basszus, miért... De nincs válasz. Lusták.


Lenne jó németem, húznék innen a francba, mert egyszerű munka, de már a tetejétől ostoba az összes aki irányitja a helyet, és napi szinten csak az ideg van emiatt.


De van/volt itt olyan aki közepes német, diplomával stb. Van aki perfect német és angol is.

Nem is értem, aztán itt vannak a 0 németes, analfabéta kecskepásztor afgánokkal meg törökökkel és ennyi a karrierjük jelenleg jó ideje.

Mások meg hónapokig kurzarbeiton verték otthon pénzért.


Legelején jó indok volt ez a covid dolog, de azóta több, mint fél évig nyitva volt minden, rég lehetett volna dobbantani, és ugyan most megint bezárt minden, de azóta látszott, hogy ott kint ez sem volt probléma a legtöbb helyen. Szóval tényleg nem értem.


Van aki 120% on pörög és próbál fejlődni és előrébbjutni, másnak megvan mnidene ehhez és szarik bele :D

2021. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!