Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mejik az a sztár akivel nem...

Mejik az a sztár akivel nem találkoznál szívesen,nem kérnél autogramot és félnél vele találkozni?

Figyelt kérdés
Ez elég érdekes téma,gondoltam ki írom ezt a kérdést?Kíváncsi vagyok a gondolataitokra.
2021. nov. 24. 00:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én Britney,a kör főszereplője és egy szïnész aki Ed és Lorraine körül játszott egy szörnyet.Az alkonyat "Bellájával sem találkoznék állítólag a nőkre hajt és sok fényképén elég férfias és ilyesztő.Az Elárulva sorozat Volkanjával,Selcukjával és Gülinjével.A csodadoktor Fermanjával se futnék össze és Aceliaval Dorukkal sem.A mintaapák fufrusával,Csengével,Dani apukájával és Ágival sem találkoznék valamint a barátok közt Zsoltjával sem.
2021. nov. 24. 00:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem senki autogramja nem èrdekel
2021. nov. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárkitől jöhetne aláírás, mondjuk nem hamisítás céljából. :) Az ember hallgatja a hazai előadók számait, ilyenkor mérlegel az ember, hogy melyikkel tud azonosulni a számnak a tartalma alapján? Az ízlés is sokat játszik ilyenkor. Aztán, ha a készítők tudomására jutna, hogy a számukat valakinek írták, legalábbis olyan, esetleg lehet, hogy mindenki így érez a témával kapcsolatban, akkor lehet, hogy meglepődést is eredményezne. Szerintem, az ember sok esetben, a kedvenceit jelöli meg, azokkal “nem szívesen találkozna.”
2021. nov. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha még élne akkor,Michael Jackson.
2021. nov. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Sztárok nem érdekelnek, de Voltaire-rel szívesen találkoztam volna, ha akkor élek.
2021. nov. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Mejik

Áh :-(

2021. nov. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Elég fura kérdés. Nálam mondjuk az lenne a kérdés, hogy kivel is találkoznék szívesen. Nem vagyok oda a sztárokért, szerepelni se szeretek, így szinte egyikükkel sem találkoznék szívesen. Na jó lehet akadna 1-2 ilyen valaki, de ahhoz át kéne gondolnom alaposabban a dolgot.
2021. nov. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Julia Roberts.

Kiráz attól a banyától a hideg.

2021. nov. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valszeg ha ott állna mellettem a pékségben akármelyik híresség fel se ismerném és leszarnám.
2021. nov. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lindsey Lohan. Matt Dillon. Javier Bardem. Tőlük kiráz a hideg.

Aki olyan semlegesebb még Matt Damon.

Magyarok közül szinte az összes újonnan előkapart kis fiatal nagyképű énekes/nő, hidegen hagynak.

Most így ennyi jutott eszembe

2021. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!