Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem furának magam ez...

Miért érzem furának magam ez miatt?

Figyelt kérdés
Ma szálltam le a buszról és többen is szálltak le és az egyik fiú mondta hogy menjek én meg mentem is. A gondom ezzel az hogy utána jutott eszembe hogy meg kellett volna köszönni és most ez miatt kissé furának érzem magam. Gond ez szerintetek,? vagy volt hasonló esetetek?
2021. nov. 24. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

csak túlagyalsz dolgokat

tanulj belőle és lépj tovább ennyi

sokan a meglepetés miatt nem köszönik meg, vagy valami, nem a világ legnagyobb gondja, megesik

nyugi nem lesz ebből baj

2021. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki. A srác már rég elfelejtette, sőt, szerintem egy pillanatig sem agyalt ezen.
2021. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat:). Igen csak már annyira eszembe volt hogy szállok le hogy el is felejtettem hogy meg kellett volna köszöni de mindegy majd legközelebb megköszönöm.
2021. nov. 24. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
De szép lelked lehet, hogy ez foglalkoztat, kérlek, maradjon is ilyen. Nagyon kedves ember lehetsz.
2021. nov. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2# Én is egy fiú vagyok és magamat ismerve hetekig, hónapokig ezen gondolkoztam volna
2021. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!