Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amota a felesegem uj munkahely...

Amota a felesegem uj munkahelyet kapott, azota nem akar annyit velem lenni. Sokka idegesebb, hamar felkapja a vizet. Es kevesebbet akar szexelni is, mert elmondasa alapjan az nem fontos. Mas is jart igy? HOgy oldottatok meg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Vagy reszeli más
2021. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Elképzelhető hogy ott talalt valaki mast
2021. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Persze, 1,2. Csak ez lehet az oka.

Amúgy elmondta, hogy stresszesebb. Nőknél ez sokat számít. Kedveskedj neki, masszírozd meg, hallgasd meg a problémáit. Ilyesmik segíthetnek.

2021. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Én is voltam így. Nem, nem baszott meg senki a munkában, csak tudjátok, kicsit nehéz úgy dolgozni, hogy még otthon is tanulnod kell és utánajárni dolgoknak, különben nem tudod másnap elvégezni a munkád - mindezt 5 év egyetem után. Életem legkeményebb 5 hónapja volt, mire belerázódtam az új munkakörömbe. Érdekelt, szerettem, de meg kellett pörgetnem. Így is mindenki mást eltakarítottak innen, akit velem együtt vettek fel... Senkinek sincs kedve szexelni, mikor síkideg. Még enni sem nagyon.
2021. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4es. Mikor kerdeztem, 0 is kb valami hasonlot mondott.

Szep napot

2021. nov. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!