Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Telt lányok/nők, nektek a...

Telt lányok/nők, nektek a környezetetek szokott utalásokat tenni az alako5okra? Nem kimondottan sértésre gondolok, csak megjegyzésekre.

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a kimondottan kövér nők vélemenye érdekel, hanem az amolyan "teltkarcsú"-gömbölyded nőké

2021. nov. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Semmit🤷‍♀️ maximum olyanokat hogy milyen jól all nekem ez meg az

Stb

2021. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Ohhhh, hogyne. :D Ráadásul én a másik oldalt is ismerem, mivel gyakran ingadozik a súlyom teltkarcsú és karcsú között. Ameddig karcsú voltam, körbezsongott mindenki, meg olyanok is randira hívtak, akik sosem. Ahogy felszedtem 5-10 kilót depresszió miatt, már nem vagyok ilyen érdekes. :D

Ahogy megint leadom, szerintem ugyanez lesz a felállás. Emiatt tudom azokat értékelni, akik teltkarcsúként is emberként tudnak viselkedni velem. Tehát én jobb időszakaimban is lekoptatom azokat, akik csak azt nézik, hogy 58 kiló vagyok, vagy 65. :)

2021. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kapni megjegyzéseket.
2021. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak néhányat, de azok is pozitívak voltak.
2021. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sértés helyett sertést olvastam elsore 🤣 En mar lefogytam meg kondizok, elotte max nehanyszor.. Inkabb csak eszre se vettek, a legtobb ember nem genyozik ok nelkul csak ignoral es annyi
2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!