Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől több egy gyerek élete,...

Mitől több egy gyerek élete, mint mondjuk egy felnőtt élete?

Figyelt kérdés
Mindig őket sajnálják.. Ha halál eset történik.. A felnőttekre meg kb x@rnak rá.. De miért?
2021. nov. 27. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg egyszer anyámat apám a szemem láttára(10 voltam akkor) összeverte.. És nagyanyám nem anyámat sajnálta, hogy hogy meglett verve, hanem engem, hogy én ezt láttam .. És ez nagyon szánalmas...
2021. nov. 27. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nemcsak a gyerekeket sajnáljak! Ne túlozz!


De egy gyerek sokkal vedtelenebb mint egy felnőtt.

2021. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekeknél még van remény, hogy normálisak lesznek. Az elrontott embereknél már nincs.
2021. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekfetisizmus egy aktuális társadalmi hisztéria, ami lehet hogy idővel majd változik, normalizálodik. Jellemzően az emberek nem tudnak egyensúlyban lenni, csak két szélsőség között ingadoznak. Régebben elsősorban a felnőtek élete volt fontos, most meg kizárólag a gyerekek számítanak. Jó példa rá, hogy egy egy gyerek orvosi kezelésére milliárdokat költ az állam, a felnőteket meg hagyják meghalni, mert még legalapvetőbb orvosi ellátás sincs biztosítva.
2021. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A gyerek mint utód mindig is kiemelt érték volt. Attól, hogy a gyereket kiemelik, nem jelenti azt, hogy a felnőtt élet nem számít. Nem értem az oylan embereket akiknek ez ekkora gyűlölet tárgya.
2021. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4esnek van igaza. Az 1800as években a szegények a kisgyerekekre biztosítást köthettek Angliában. Amennyiben elhunyt a csecsemő, nem kevés pénzt kaptak. Mondanom se kell, hogy hagyták meghalni a sokadik éhes szájat


Vagy említsem a gyerekmunkát? Lazán behajtották őket a bányába, vagy a gyufa (vagy akármilyen) gyárba, 12 óra meló, hétvégén is! Szabadság, szünnap nuku. Az árvákat elsősorban.


Tessék tájékozódni.

2021. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van benne valami, hogy most átestek a ló másik oldalára. Én a 60-as években voltam kisgyerek, akkor a gyereknek kuss volt a neve. Az is undorító volt. Ha felnőttek között voltunk, meg sem volt szabad szólalni, csak köszönömöt és kéremet mondhattunk kb. (Lettek is jó kis önbizalomhiányos felnőttek). Aztán 80-as 90-es években jött a paci másik oldala.

Valószínű (ahogy én látom, hogy milyen gyerekgyűlölte kezd általánossá válni pont emiatt, szóval valószínűleg meglesz az ellentételezése ennek is, csak idő kérdése, hogy mikor).

2021. nov. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!