Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Mindig van az életemben olyan dolog, ami miatt rosszul érzem magam, amiért nincs... viszont ha egyszer lesz, még akkor sem leszek boldog...

Pl.

Kiskoromban nagyon vágytam egy konzolos játékra... megkaptam sógoromtol ps4-et, és mindig is szerettem volna egy nagy tv-t, így vettem magamnak, mivel sokat dolgozok, így megengedhettem magamnak.

Kiskoromban magányos voltam, aligha voltak barátaim, mert vissza húzódó természetem volt... ezért sokat tanulmányoztam a kommunikációt, és rengeteg barátra tettem szert a kezdeményezésemmel.. így kimegyek mondjuk boltba venni magamnak egy doboz hellt, és biztos találkozok legalább 3barátommal (falun élek), és ha nagyobb szórakozó helyeken is vagyok, akkoris tuti lesznek ott ismerős arcok...

Rosszul nézek ki, és vékony vagyok... elkezdtem edzeni, és holott vékony maradtam, sikerült egy komoly fizikumot felépítenem, és jobban nézek ki...


Még rengeteg mindent tudnék felsorolni, de nem húzom tovább... mindig vannak az életemben dolgok, amikre vágyok, de mikor megkapom/elérem az adott dolgot... nem hogy életkedvtelen vagyok, mert igenis boldog vagyok, mikor haverokkal iszogatunk, vagy akármit csinálok amit szeretek... viszont vannak napok, elég gyakran, mikor csak úgy random gondolatok ezrei özönlenek a fejemben, hogy még mik hiányoznak az életemből... és ha elérek valamit, jön a következő...

Jelenleg a párkapcsolatosdi frusztrál, mindig csalódok a nőkben... (elhitetett szerelem,vagy csak elsem jött a randira, én meg 1órát vártam rá az adott helyszinen (ez 3x) stb) ezért félek, és nemis akarok bele menni uj kapcsolatba... volt 9honapos kapcsolatom, de kiszerettem belőle idővel, és szakítottam vele... ezért nemigazán akarok kezdeményezni... félek a csalódástól, és a kapcsolat végétől...

Meg amúgysem vagyok olyan helyes pali, hogy akárkit felszedjek...


Én úgy érzem, hogy ahoz, hogy boldog legyek nekem nem egy kapcsolatra lenne szükségem... mert ha önmagamban nem vagyok boldog, akkor kapcsolatban sem leszek az... de akkor mégis mire van nekem szükségem? Mi hiányozhat az életemből?..


2021. dec. 2. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Iszol te eleget?
2021. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt te sem tudod, mi honnan tudnánk?
2021. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!