Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy ne kattogjak napokig számomra idegen emberek életének a drámáján?

Figyelt kérdés

[link]

Most éppen (vagyis még tegnap délelőtt) ezen a cikken rendültem meg, de nem ritka, hogy ilyesmi történik, nem véletlenül nem nézek híradót sem – persze amellett, hogy árad belőle a politikai propaganda, de ez más lapra tartozik.

Akár emberekről, akár állatokról van szó, kb. a szívem szakad meg, ha traumáról, szenvedésről, halálról, gyászról és egyebekről hallok, utána minimum órákra el van cseszve a hangulatom, de előfordul, hogy egész napra, és még másnap is rágódom a történteken. Hogy kell megtanulni nem lenni ennyire érzékenynek ezekre? (Senkivel nem beszéltem még róla, tudom, hogy ki se néznék belőlem, valahol még szégyellem is kicsit.)



2021. dec. 3. 05:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember vagy, ennyi
2021. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjél Valeriana relaxot, reggel egy db elég, az egész napra normálissá teszi a hangulatodat, és akkor akár nézhetsz is ilyen képeket, dolgokat, de én nem örülnék, ha az ellenkezője lennék, mert én is hasonló vagyok, bár lehet, nem ilyen erősen.
2021. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!