Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell normális embernek...

Hogy kell normális embernek lenni?

Figyelt kérdés

Sosem éreztem magam annak. Mindig egyedül voltam, kiközösítve. Ezek után nem is barátkozik az ember. Rájöttem hogy van egy betegségem, ez is közbejátszott... Szorongok.


Nem járok társaságba, hátráltat mindenbe az szociális szorongásom(ha van ilyen szó). Ezt szépen elnyomtam egészen tinikoromig, de most már nem lehetek "életképtelen".


2021. dec. 4. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem csinalnék ön diagnózist, ha ilyen megérzésed van nem veszíthetsz, ha felkeresel egy szakembert. Fel a fejjel, még helyre hozhatod a dolgokat😊
2021. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem jön magától, sosem fog. Max. ideig-óráig megjátszod magad. Felejtsd el
2021. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kezdek attól félni, hogy ezzel már elkéstem. Egy bizonyos életkorig kellett volna normálissá válnom, de nem sikerült és visszafele már nem mehetek.
2021. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen öndiagnózis? Több betegségem is van, orvosról orvosra járok.
2021. dec. 5. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma már ez nehéz kérdés. Régen az volt ilyen, aki nem piszkálta a másikat, hagyott magának-, a másiknak is életteret.

Ma meg?

Az, aki gátlástalanul nyomul mindenért, a hatalomért, a maniért.

2021. dec. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!