Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem érzem magam annyi idősnek, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés
30 múltam, felelősségteljesen élem az életem, de valahogy mégis fiatalabbnak érzem magam a koromhoz képest. Az arcom alapján fiatalabbnak is néznek, lehet emiatt lenne? Ti is éreztek, éreztetek már így?
2021. dec. 10. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez az a kor, amikor majd szépen lassan rájössz, hogy ilyen nincs... mindig ennyinek fogod érezni magad, csak a tested megy mellé tönkre
2021. dec. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelsz magadra.
2021. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ez ilyen... nem lesz soha egy fordulópont ahonnan öregnek fogod érezni magad... mindig is te leszel a testedben, én is mindig azthittem, hogy majd az öregedés valamit megváltoztat bennem, amivel majd könnyebb lesz elfogadni magát a kort... de nem.. ilyen sajnos sosem lesz...hiába értem el az 50et, szellemileg ugyan az vagyok aki pl kamaszkoromban.

Mindannyian egy elhasználódó testbe zárt gyerekek vagyunk.

2021. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, csak a különbség annyi, hogy 35-40 évesnek érzem magam (testileg is meg belsőleg is), a valóságban meg 65 vagyok.

Ami fontos, hogy nem vagyok "elhasználódott testbe zárt gyerek", hanem a testi kondícióm megfelel annak, ahogy érzem.

2021. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem "elhasználódott" -at írtam, hanem "elhasználódó"-t. Nagy különbség.
2021. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, de még ezt sem érzem, legalább is egyelőre.
2021. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

A szív fiatal marad! A gondolkodás meghatározza milyenek vagyunk, legbelül. Akiket sok csapás ér az életben, korán öregszik, van 20 évvel öregebbnek látszik a koránál.

Hamarosan örökké élhetünk fiatalon, tökéletes egészségben itt, a paradicsommá alakított földön!

2021. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# érezni én sem érzem, csak látom sajnos a tükörben
2021. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert 30évesen még igazából nem vagy valami öreg... erőd teljében vagy kb a csúcson... meg szép, hogy nem érzed magad idősnek...
2021. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kinézetet illetően: a nővérem 32 éves és amikor bort vett az egyik üzletben elkérték az igazolványát, hogy ugyan elmúlt-e már 18. Bár tényleg szinte teljesen ugyan úgy néz ki, mint akkor, csak a frizurája más.
2022. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!