Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig vàrjak hogy a fogorvoso...

Meddig vàrjak hogy a fogorvosom vàlaszoljon a szabadidőponttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Voltam a héten és visszakell mennem kisebb korrekcióra.Írtam neki két napja és kérdeztem mikor vannak szabadidőpontjai hogy megbeszéljük írt is vissza egy óràn belül hogy jelentkezni fog a szabadidőpontjaival kapcsolatban a jövő hétre meg tudja hogy délutàn szoktam ràęrni ìrta kedd,szerda lesz délutànos.Nem értem miért nem jelentkezett ha otthonról írt üzenetet,bàr néztem hogy munkaidőben írjak neki màsnap megírhatta volna mikor van időpont.Szokott mindig aznap írni az időponttal és van is nàla időpont àltalàban pàr napon belül.Nem értem most miért nem ír ez nem vall komolytalansàgra a részéről? Amúgy lelkiismeretesen és jól dolgozik.Nem tudom mikor gondolt írni hétfőn? Nekem is vannak dolgaim amiket lehet beterveznék.
2021. dec. 10. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtette, van ilyen, ő is emberből van.

Egyébként a szabad időpont két szó.

2021. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,gyorsan írok hibàzhatok is😀Nem szokott feledékeny lenni csak furcsa ő mondta jelentkezni fog ezt ígéretnek vettem.De ki tudja az is lehet most pàr napot szabad volt és nem tudott jelentkezni.
2021. dec. 10. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!