Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudnád, hogy melyik évben...

Ha tudnád, hogy melyik évben fogsz meghalni, és eljönne az az év, de még októberben, novemberben, sőt decemberben is életben lennél, nem volnál egyre idegesebb?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább úgy csinálnám, hogy még azelőtt az év előtt fejbelövöm magam vagy leugrok valahonnan (Ha tudnám mikor halok meg azelőtt úgyis kiélném magam), hogy fájdalommentes legyen. Nem kell félnem hogy baszki mi fog történni meg hogyan és mikor.
2021. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

De, nagyon ideges lennék, lehet depresszióba is zuhannék.

Ezért próbálom kerülni azokat a teszteket, kvízeket, appokat, amik ezeket mutatják meg.


Halálod appja nevű app valami 2022-t mondott az egyik ismerősömnek, eléggé bizarr volt.

2021. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Halálod appja??? Van olyan???

Na jó, aki ezt csinálta, az beteg!


De amúgy igen, ha lenne megbízható forrás, és tényleg kiderülne ez az infó, akkor persze, hogy ideges lennék, de szerintem csak abban az esetben, ha ez az évszám mondjuk közeli lenne. De ha mondjuk olyan 2071, amikor már 91 éves lennék, akkor lehet, hogy nem idegeskednék most emiatt fölöslegesen, mert nem lenne sok értelme azon idegeskednem, hogy 90+-osan eltávozok.

2021. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

#2:

De aki ezeket elhiszi, az hülye! 😄

2021. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

#4:

#2-es vagyok, Én nagyon paranoiás vagyok, amióta megnéztem egy horror filmet (7 évvel ezelőtt), na azóta nem is néztem horror filmeket, mert nagyon valóságosnak tűnik, és én nehezen tudom rá venni magam arra, hogy ez csak kitalált, nem igazi stb. ennek következtében hónapokig álmatlan éjszakáim voltak, nem mertem egyedül lenni sehol.


És tavaly vagy tavaly előtt megnéztem a barátnőmmel a Halálod appja c. filmet, a műfaja nem horror volt, így megnéztem. És nem kellett volna XD.

Az appot, letöltötték mások is, mert kíváncsiak voltak, hogy mikor halnak meg. Én ezekben nem hiszek, mert egyedül csak Isten tudja az emberek élettartamát. :)

2021. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Örülnék, hogy végre vége.

Furcsállnám, hogy decemberben lesz a vég. Ugye ez 1 a 12höz.

2021. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!