Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az olyan emberek akik olyan dolgokról okoskodnak amikhez egyáltalán nem értenek?

Figyelt kérdés

Baráti társaságomban mindig van 1-2 olyan ismerősöm akik mindenben próbálnak okoskodni miközben teljesen hülyeségeket mondanak.


Ha megpróbálod a mondanivalójukat értelmesen kijavítani, mindig megsértődnek és veszekedni próbálnak veled hogy minden más emberrel elhitessék hogy nekik van igazuk, még akkor is ha teljesen hülyeségeket mondanak.


2021. dec. 12. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Írjál pár példát és kiderül a lényeg!
2021. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Hagyom őket. Nem vitázom.
2021. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mosolygok rajtuk, miközben próbálják megmagyarázni a saját hülyeségüket, amiről tapasztalom, hogy nem úgy van, ahogy mondja.
2021. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha ki tudod javítani a mondandójukat és utána csak veszekedni tudnak meg durcázni utána nincs miről beszélni xD
2021. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Elég sok ilyen emberhez volt szerencsém. Nem vitázok velük, de felhúznak néha. A legrosszabb az, mikor olyanban okoskodnak, amihhez egyáltalán nem konyítanak nekem meg az a szakmám. Elkezdik magyarázni mi hogy működik, én meg csak nézek, mert ugyan abban a szakmában 5 év tapasztalat után sosem hallottam még akkora fszságokat.
2021. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ismerek egy ilyen embert. Legtöbbször olyan eseményen találkozom vele, ami reggeltől estig tart, és ha egész nap hallgatnom kell a fszságait, akkor belefáradok és néha vitázom vele, persze eredménytelenül. Nekem is az a kedvencem, amikor olyasmiről kezd okoskodni, amiről kb akkor hall először, egyáltalán nem ért hozzá, nekem meg több év tapasztalatom van benne. Akkora marhaságokat mond, hogy csak nézek. Sokszor ignorálom (persze akkor azt hiszi, hogy igaza van, de egészségére), de néha egyenesen kiröhögöm, az hatásosabb.
2021. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Borzalmasak. Legjobb otthagyni őket. Az meg külön rémes, hogy ezerszer elmondják ugyanazt.
2021. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Engem is idegesítenek. Szerintem is a legjobb otthagyni őket.
2021. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Általános jelenség ez ma már sajna. Olvas egy sort a neten valaki valamiről, és totál Einstein-nek érzi az adott területen ettől tőle magát. Kész.
2021. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Dettó apám. Akkora fasságokat tud mondani hogy csak lesek elektronikus eszközök témában. És a legrosszabb azaz önelégült büszke fej amit vág hogy ha már nem bírom tovább és ráhagyom. Látszik rajta hogy büszke magára hogy jobban tudja és a legyőzöttjének tekint. Pedig nem. Volt olyan hogy valaki tanácsot kért, ő közbemagyarázott persze neki hitt mert mégis csak idősebb. Pl hogy nem lesz baja attól a számítógépnek hogy ha csak úgy kihúzgálja a konektorból szabályos leállítás helyett és ehhez hasonló dolgok. Persze ezzel már több gépünket is tönkrevágta de nem ismeri be hogy amiatt mentek tönkre. Meg rápakol borítékokat a beltéri tetejére mert hogy elég annak az ha az oldalán szabadon maradnak a rácsok.
2021. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!