Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fajta okostelefonod...

Milyen fajta okostelefonod van, és mennyire vagy megelégetve vele?

Figyelt kérdés
Okost telefon vásárlás előtt állok. Jelenleg egy Samsung Galaxy J6-om van, de szeretnék más típust is kipróbálni.

2021. dec. 12. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Samsung Galaxy A32. Megvagyok vele elégedve.
2021. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi Note 10 5G. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyors, szép képeket csinál, sokáig bírja, és nem is drága.
2021. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó kategóriában van a kérdés.

Xiaomi Redmi 8 64 GB, nagyon megvagyok elégedve. Nagyon jó az akksija, alig kell töltenem. A kamera nem vmi csúcs, de azt nem is nagyon használom, szóval nem baj.

2021. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Huawei. Mivel sok a szabadidom, szamitogepet hasznalok es fenykepezogepet, amig tudtam, a nem okos regit hasznaltam. Amugy tud a telefon, de nem erdekel.
2021. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P9-esem van. Aki most azzal jön, hogy "höhöhö elavult szar", az kapja be nyugodtan.
2021. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
iPhone XS. Nekem megfelel, egy ideig nem is akarok váltani. Férjemnek Xiaomi F2 Prója van, az se rossz telefon, akksi szempontjából ezerszer jobb, mint az enyém.
2021. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Motorola g30, egy hete vettem. Elõtte g6 play-em volt, öt évig hibátlanul mûködött, de sajnos ráejtettem egy súlyzót és összetört a kijelzô, a szervízben meg kiröhögtek, hogy egy ilyen régi telefont már mit akarok javíttatni. Pedig még teljesen jó volt a kijelzôt leszámítva.

Szóval Motorola fan lettem, nagyon strapabíró, jó telóik vannak szerintem.

2021. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Cubot X19, én maximálisan elégedett vagyok vele. Amire én használom az okostelefont, arra nekem megfelel.
2021. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 8, nem vagyok megelégedve vele. Túl agresszív a memóriakezelése, a háttérbe rakott appokat egyből kilövi, ahelyett, hogy mondjuk kilapozná őket. Jó elbaxott egy konstrukció.

Néha nem tudom felvenni a hívást, mert hiába hallom, hogy kicseng, nem jeleníti meg a hívásfogadás gombot. Volt, hogy fel tudtam venni a hívást, de a hívó féllel nem hallottuk egymást. Ezek a problémák újraindítás után megoldódnak.

Az viszont elég gáz, hogy mióta frissítettem MIUI 12-re, a split screen sokkal nehezebb elővarázsolni. Plusz funkciókat azonban nem igen kaptunk.

2021. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is hasonló a tiédhez, Galaxy A6-osom van. Meg vagyok vele elégedve, egyelőre nem vágyom új mobilra.
2021. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!