Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges az, ha valakit idegesí...

Beteges az, ha valakit idegesít mások bámulása, ellenséges érzéseket kelt benne?

Figyelt kérdés
Ha idegbajt kap attól ha mondjuk megy az utcán vagy egy épületben, aztán közben azt veszi észre, hogy valaki ott áll és merevem bámulja őt, mintha valami földönkívülit látna. Jogosan idegesít ez valakit, jogosan akad ki rajta magában?
2021. dec. 15. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, két dolgot utálok,az egyik a kölkök a másik ha bámulnak mint a ...sz.
2021. dec. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a beteges, aki bámul.
2021. dec. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted normális dolog az, hogy valaki mellé állunk és mereven elkezdjük bámulni, mint egy sült hal a serpenyőből? Igen, képzeld, teljesen jogos, ha ez valakinek nem tetszik. Ha meg ez szerinted beteges dolog, akkor problémáid vannak odabent.
2021. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális, aki így bámul másokat. Mondjuk ha veled gyakran előfordul (velem például sosem), akkor az is lehet, hogy te érzékeled tévesen ezeket a szituációkat. Vagy van rajtad van különös, feltűnő dolog, ami kiválthatja ezt az emberekből?
2021. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, mennyire szélsőségesen érzékeled azt, hogy bámulnak.

Én jártam már úgy, hogy nagyon fáradt voltam és elbambultam metrón ülve, aztán a velem szemközti oldalon az egyik utas azt hitte, hogy őt bámulom, és elkezdett beszólogatni, ez pl. nem normális már.

2021. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Velem is előfordult már, hogy a metrón szemben egy nő azt hitte, bámulom, és beszólt. De rajta látszott is, hogy voltak mentális problémái.
2021. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha egyértelműen bámul,akkor idegesítő,persze.Nem tudni mit akar a másik,ha nincs különösebb indoka,akkor mit bámul? Engem már bámultak többször tömegközlekedésen,mindig csak férfiak(férfi vagyok)Nem félreérthető szituk,gondolkoztam már rajta.Nem tudom mi a f@Sz bajuk van ezeknek,de lassan már ott tartok,kiosztok egy-két állast.
2021. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!