Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ByeAlex és Puskás Peti hogy...

ByeAlex és Puskás Peti hogy nézhetnek ki annyira fiatalosan 37 évesen? Mi a titok?

Figyelt kérdés
Az X-Faktor mentorairól beszélek. 37 évesek mindketten, és úgy néznek ki mint két gimis vagy egyetemista srác. Ha nem lennének celebek, biztos max 20-nak nézném őket. Szerintetek mi a titkuk? Hogy éljek, hogy én is olyan fiatalnak tűnjek majd 37 évesen?

2021. dec. 17. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne dolgozz egész életedben egy napot sem. Úgy értem, ne végezz érdemi munkát. Ne legyen rajtad felelősség, csak bohóckodj a tévében milliós fizetésért.
2021. dec. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted, hogy azért fiatalosak mert nincsenek munka általi stressznek kitéve, vagy mert a szakemberek kifiatalosítják őket?
2021. dec. 17. 06:02
 3/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
59%

Szerintem más 37 évesek is így néznek ki. Kíváncsiságból rákerestem, kik ennyi idősek még:


Hosnyánszky Norbert

Király Viktor

Kiss Ramóna

Rekop György

2021. dec. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ami fiatalon tartja őket:

-amit az 1-es ír, nem kell húzni az igát, a munkájuk a hobbijuk

-fejletlen kisfiútest, ez bárkit fiatalosnak láttat

-délután egyig fetrenghetnek az ágyban

Bár a Puskásnak kicsit belerondít a képbe hogy durván kopaszodik, már teljesen természetellenes módon kell az egyik oldalról a másikra szárítani a haját hogy ne látsszon hogy felcsúszott a homloka.

2021. dec. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is teljesen átlagosak,ami miatt fiatalabb korosztálynak gondolnám őket az inkább az a bohóc stílus,amit képviselnek az öltözködés, megjelenés terén.

Ha azt is figyelembe veszem,hogy egy képernyőn, fotón való megjelenéshez gyakorlatilag minden eszköz a rendelkezésükre áll,hogy a lehető legelőnyösebb képet lássuk róluk, akkor semmivel nem fiatalosabbak,mint a korosztályuk átlaga.

2021. dec. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy nem dolgoznak, fizikailag, szellemileg nem erőltetik meg magukat
2021. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Valahol genetika is, a Puskás Peti apján se látszik, hogy 67 éves. A másik meg, hogy van idejük önmagukra, fiatalosan öltözködnek, nem 12 óráznak egy gyárban. Alexet cigizni se láttam még, csak vízipipázni, de az nem olyan gáz, mint napi fél-1 doboz cigit elszívni. Más jellegű a stressz ami éri őket, illetve kicsit megtehetik, hogy nem nőnek fel.
2021. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
#1 vagyok, a stresszre gondoltam. Vagyis annak hiányára. Mert más gondjuk nincs az életben, csak az RTL vezetőségének s..gét nyalni, hogy képernyőn maradhassanak. Meg persze tizenhat évesnek felöltözni, hogy a 12-14 éves kislányok megőrüljenek értük, mert rajtuk kívül nem igazán van ezeknek más rajongója...
2021. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez a bolond Puskás evfolyamtársam volt az egyetemen, mondjuk ott gyorsan kiderült hogy az nem az ő világa, pár előadó szóvá is tette hogy találja már ki hogy bohóckodni vagy tanulni akar-e...bohóckodni akart na...
2022. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!