Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit nagyon nem szerets...

Mi az, amit nagyon nem szeretsz a másik nemben?

Figyelt kérdés
Lehet megtörtént esetet, hallott dolgot, sztereotípiát, tipikus esetet is írni.

2021. dec. 17. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A hisztit.
2021. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy állandóan vakargatják társaságban is a nemiszervüket
2021. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Amikor az ellenkezö nemü embereket egyformának tekintik és lenézik öket mint csoportot.
2021. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
Hiszti, irigység, egoizmus
2021. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagyon különbözőek, nincs ilyen másik nemre ráhúzható sablon.
2021. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Hogy 12 éves korukban már nem szűzek.
2021. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer megejtettünk egy nagyobb vitát, ahol majdhogynem minden nőnemű képviselő az LMBTQ mellett állt. Lehet, hogy csak én látom így, vagy csak az osztályomban jellemző, de szerintem főleg a női körökben pártolják ezt a szerintem káros mozgalmat. A feminizmust még meg tudnám érteni, de Európában nincs már rá szükség, túltolják. Úgyhogy ez sem tetszik.
2021. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
A horkolásukat.
2021. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

NYILVÁN nem minden férfire igaz, és tisztelet a kivételnek. De ezeket sokszor tapasztalom, és utálom.

- az udvariasság totális ellentéte, mikor négyen mennek egymás mellett, és simán fellöknek ha jövök szemből egyedül, ahelyett hogy egymás mögé mennének be

- prosztó tetszésnyilvánítás: füttyögés, dudálás, catcalling

- mikor már-már spárga szélességű terpeszben pöffeszkednek a vonaton, metrón és kb ráülnek az emberre

- folyamatos "humorizálás" az emésztéssel ("höhöhö szarnom kell mekkora pojén")

- lekezelő magatartás, pl. én megszólítom/ráköszönök magázva, ő meg kapásból visszategez

- bámulás 👀

- falkában való erőltetett csajozás


ismét kiemelném, hogy tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy szerencsére rengeteg férfi van, akire ezek nem jellemzőek. De sajnos sokra meg igen. Kérem ne vegye magára, akinek nem inge. :)

2021. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
empatia hianya nougyekben. mikor nem hiszik el hogy igenis faj a hasam mikor megvan (bar ez lehet inkabb a ferfi tesitanarokra jellemzo)
2021. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!