Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírjátok ezt a jó...

Hogyan bírjátok ezt a jó hosszan tartó, sötét időszakot - ami a téli napfordulóig, december 21.-ig tart?

Figyelt kérdés

Reggel nehezen virrad és szürkés/borongós az idő elég gyakran. (Persze azért néha süt a nap.)


Viszont már délután 16 óra tájban leereszkedik a teljes - vagy részleges -sötétség. Nem hat kicsit néha nyomasztóan rátok?



2021. dec. 17. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
d vitamin, vitaminok, ca, mg, futás
2021. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Néha igen, nagyon hiányzik a nyár. Ha most megint online oktatás lenne, nem panaszkodnék. De ez van, ha szakadó esőben is mennem kell, akkor megyek.
2021. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, nekem meghitt hangulatot ad. Ez a kedvenc időszakom az évben.
2021. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai állat vagyok.
2021. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elég nehezen bírom,kicsit depis is vagyok miatta.
2021. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki. Legalább nem kell itthon is fényvédőt használnom. Amúgy meg vitaminok, sport és jó társaság
2021. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Utálom.Csak szabadnapokon látom kb a napot, semmire nincs idő, este ha már sötétedik zuhannék is ágyba. Még az állat is tudja, hogy télen téli álmot kell aludni, mert csak arra jó, csak a hülye ember ugrál ilyenkor is.
2021. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát igen. Kb. egy hónapig még ez lesz, aztán kicsit már hosszabbra fognak nyúlni a nappalok.


Két hónap múlva meg már közeledni fog egy kicsikét a tavasz, de azért lehet még bőven télies az időjárás.


A januárban vizsgázóknak, valamint felmérőket/szigorlatokat íróknak lehet kicsit nehézkes a felkészülés. De biztosan megtalálja mindenki a számára legkedvezőbb agytekervény serkentő technikákat.

2021. dec. 17. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Jól, könnyen.

Ez egy ilyen időszak, eddig az év nagy részében ennek az ellenkezője volt, most meg ez. Ez egy teljesen természetes folyamat errefele.

A nyárnak is meg van a maga bája és hangulata meg a rossz oldala, ahogy ennek az időszaknak is.

Néha persze vannak nehezebb napok, amikor nagyon szürke mniden ráadásul még a melóba is fáradt az ember.

De az se sokkal jobb, mikor kint 40 fok van, az ember meg mindenhol döglődik.

2021. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem kicsit. Kvázi depressziós vagyok egész télen, gyűlölöm. Alig látom a saját kertemet (csak hétvégente, akkor se mindig, ha pl el kell mennünk valahova akkor az is kimarad).

Hetente 1-2 nap látok egyáltalán napsütést. Utálom az egészet. :D

2021. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!