Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért elítélendő ha valaki...

Miért elítélendő ha valaki nem akar elköteleződni és kisgyermeket szülni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki azt csinál amit akar. Ez csak a 60+-osok szövege. Az ő korukban egy nőnek még otthon volt a helye a házban a gyerekek mellett. Azóta változott a világ. Én is 37 éves nő vagyok és a childfree életmódot választottam és úgy érzem jól döntöttem. Dehát kinek mi
2021. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ki szerint elítélendő? Mindenki úgy szervezi az életét, ahogy akarja, családdal vagy anélkül, gyerekkel vagy gyerek nélkül. Egyik sem elítélendő. Nincs kőbe vésve, hogy a nőnek szülni kell. Enélkül is lehet teljes életet élni.
2021. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
a befásult, vaskalapos anyukák mondják akiknek már gyerekük van h rossz lesz az életed ha nincs gyereked meg h biztos szívtelen az a nő aki nem vállal gyereket. A saját boldogságukat akarják másra ráerőltetni h másnak is az legyen a boldogság ami nekik. Nekem a boldogság az utazás, a testvéreim és az olvasás. Gyerek mellett ezekre lehetőségem se lenne. 1eletem van. Önzőn élem de azt boldogan teszem, saját magam érdekeit figyelembe véve
2021. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Azok szerint elítélendő, akik irigykednek, hogy valakinek szabadabb az élete, amiatt, mert nem csináltatta fel magát. Ez nettó irigység.

Van erre valamekkora társadalmi és családi nyomás is, hogy na mikor házasodsz meg mikor lesz gyerek stb. Sokan "nem bírják" ezt és megfelelnek ennek, tehát jön a gyerek és a férj. Nem elég erősek, hogy ellenálljanak ennek és valami piszkosul irigyek arra, akik képesek erre. Erről szól ez az egész.

2021. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Erre csak Viktorta reagál negatívan, hisz a "család a minden" mánia tőle terjedt el.
2021. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem az.
2021. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!